Radiator 40x30x5mm dla Raspberry Pi 4 z taśmą termoprzewodzącą - srebrny

Indeks: ODS-15694 EAN: 5904422377946

Aluminiowy radiator w kolorze srebrnym, ma wymiary 40 x 30 x 5 mm. Jest elementem montażowym, kompatybilnym z minikomputerem Raspberry Pi 4, a także z innymi układami elektronicznymi. Zapewnia szybkie chłodzenie ze względu na swój rozmiar i dobre przewodzenie ciepła. Z tyłu została przyklejona warstwa dwustronnej taśmy termoprzewodzącej, która bardzo ułatwia montaż elementu do urządzenia.

Radiator 40x30x5mm dla Raspberry Pi 4 z taśmą termoprzewodzącą - srebrny
5,50 zł
4,47 zł netto
Radiator do Raspberry Pi - inne kolory:
Producent: OdSeven
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Radiator dla Raspberry Pi 4 - srebrny

Aluminiowy radiator w kolorze srebrnym, ma wymiary 40 x 30 x 5 mm. Jest elementem montażowym, kompatybilnym z minikomputerem Raspberry Pi 4, a także z innymi układami elektronicznymi. Zapewnia szybkie chłodzenie ze względu na swój rozmiar i dobre przewodzenie ciepła. Z tyłu została przyklejona warstwa dwustronnej taśmy termoprzewodzącej, która bardzo ułatwia montaż elementu do urządzenia. W ofercie dostępne są także radiatory innych kolorach: złoty, czarny, niebieski, zielony, czerwony.

 

Radiator 40x30x5mm dla Raspberry Pi 4 z taśmą termoprzewodzącą - srebrny

 

Radiator 40 x 30 x 5 mm dla Raspberry Pi 4 z taśmą termoprzewodzącą - srebrny.

Specyfikacja radiatora dla Raspberry Pi 4

  • Kolor: srebrny
  • Dołączona dwustronna taśma termoprzewodząca
  • Kompatybilny z Raspberry Pi 4
  • Cena za jedną sztukę radiatora
  • Wymiary: 40 x 30 x 5 mm

Radiator 40x30x5mm podłączony do Raspberry Pi 4B

 

Radiator 40 x 30 x 5 mm podłączony do Raspberry Pi 4.

Przedmiotem sprzedaży jest sam radiator, Raspberry Pi można nabyć osobno.

Uwaga!

Podczas montażu należy zwrócić uwagę, aby nie zrobić zwarcia pomiędzy znajdującymi się obok innymi elementami elektronicznymi.

Raspberry Pi 4B - minikomputer o mocy PC-ta

Raspberry Pi 4B pojawił się w sprzedaży w 2019 roku. Ten minikomputer o wymiarach zbliżonych do karty kredytowej dostarcza użytkownikowi dużą moc obliczeniową. Konstruktorzy wprowadzili szereg licznych zmian w stosunku do modelu poprzedzającego, tj, Pi 3B+. Płytka PCB została gruntownie przeprojektowana, a w chipsetcie pojawił się nowy układ scalony SoC - BroadCom BCM2711, który jest taktowany zegarem 1,5GHz. Dostępne są trzy wersje pojemności pamięci SDRAM LP DDR4 - 2GB, 4GB oraz z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach - 8GB. Modernizacja zaszła także na poziomie oprogramowania - Raspberry Pi 4B funkcjonuje w oparciu o autorski system operacyjny Raspberry Pi OS.

Radiator srebrny do malinki

Jeszcze wyższe osiągi komputera najnowszej generacji Raspberry Pi, umożliwiają jego wykorzystanie w aplikacjach, gdzie występuje szczególnie wysokie zapotrzebowanie na moc obliczeniową. Z tego względu, warto zadbać o odpowiednio wydajne odprowadzanie ciepła. Dzięki dużej powierzchni, Radiator w kolorze srebrnym z taśmą termoprzewodzącą dla Raspberry Pi 4B, to jedno z najlepszych rozwiązań tego problemu.

Kolor srebrny
Długość 40 mm
Szerokość 30 mm
Wysokość 5 mm
Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.009 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: