Wentylator 25x25x7mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mm

Indeks: DNG-19457 EAN: 5904422346560
Wentylator zasilany napięciem 5 V o wymiarach 25 x 25 x 7 mm. Przeznaczony jest do montażu w obudowach MaticBox razem z Raspberry Pi 4B. Posiada dwa wyprowadzone przewody, zakończone 2-pinowym złączem żeńskim BLS. Długość przewodu ze złączem wynosi około 26 cm. Zastosowanie wentylatora pozwala znacząco obniżyć temperaturę modułu znajdującego się w obudowie.
Wentylator 25x25x7mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mm
9,90 zł
8,05 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Wentylator 5 V 25 x 25 x 7 mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mm

Wentylator zasilany napięciem 5 V o wymiarach 25 x 25 x 7 mm. Przeznaczony jest do montażu w obudowach MaticBox razem z Raspberry Pi 4B. Posiada dwa wyprowadzone przewody, zakończone 2-pinowym złączem żeńskim BLS. Długość przewodu ze złączem wynosi około 26 cm. Zastosowanie wentylatora pozwala znacząco obniżyć temperaturę modułu znajdującego się w obudowie. Zestaw nie zawiera śrubek oraz nakrętek montażowych, ale można je nabyć osobno - sprawdź nasz asortyment.

Wentylator 25x25x7mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mm

Wentylator 25 x 25 x 7 mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mm.

Wentylator 25x25x7mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mm

Wentylator podłączony do obudowy MaticBox. Obudowa oraz Raspberry Pi 4B nie znajdują się w zestawie, można je nabyć osobno.

Jak podłączyć wentylator do obudowy MaticBox?

Dzięki specjalnej nakładce dołączonej do zestawu w obudowie MaticBox możliwe jest zamocowanie wentylatora w bardzo prosty i szybki sposób. Nakładka posiada 4 bolce na których umieszcza się otwory montażowe wentylatora 25 x 25 mm. Obudowa MaticBox pozwala na montaż wentylatorów o wysokości od 5 mm do 10 mm. Nakładka umieszczana jest w obudowie za pomocą zatrzasków w miejscu widocznym na załączonym zdjęciu obok.

Jak prawidłowo dobrać wentylator do elektroniki?
Dowiedz się więcej na naszym blogu:

Specyfikacja wentylatora

 • Napięcie zasilania: 5 V
 • Materiał obudowy wentylatora: plastik
 • Kolor obudowy wentylatora: czarny
 • Złącze: żeńskie 2-pin 2,54 mm
 • Długość przewodu: 260 mm (wraz ze złączem)
 • Ilość otworów montażowych: 4
 • Średnica otworów montażowych: 3 mm
 • Kompatybilność z Raspberry Pi 4B i obudowami MaticBox
 • Zgodność z certyfikatem CE i dyrektywą RoHS
 • Wymiary wentylatora: 25 x 25 x 7 mm

Wentylator 25x25x7mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mmWentylator ze złączem żeńskim 2-pin o rastrze 2,54 mm.

Wentylator 25x25x7mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mm

Oferujemy praktyczny wentylator przystosowany do współpracy z popularnym modelem minikomputera Raspberry Pi 4B. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby w prosty sposób można było zamontować go na obudowie MaticBox.

Sprzęt ma wymiary 25 mm x 25 mm x 7 mm i posiada wyprowadzone dwa przewody, które zakończone są złączem żeńskim o rozstawie 2,54 mm. Zastosowanie takiego wentylatora pozwala na znaczące obniżenie temperatury grzejących się układów poprzez dodatkowo wymuszony przepływ powietrza.

Elementy montażowe do Raspberry Pi 4B

Urządzenie pracuje, korzystając z zasilania o napięciu 5 V, które dostarczane jest za pośrednictwem zamontowanych przewodów o długości 26 cm.

W naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej komponentów, które pomogą zadbać Ci o prawidłową temperaturę w Twoich urządzeniach. Są to między innymi inne wentylatory, gotowe obudowy lub radiatory z taśmą termoprzewodzącą. Asortyment naszego sklepu to przede wszystkim produkty z szeroko pojętej dziedziny elektroniki, automatyki oraz robotyki.

Długość 25 mm
Szerokość 25.0 mm
Wysokość 7 mm
Napięcie zasil. od 5.0 V
Napięcie zasil. do 5.0 V
Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.007 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Wentylator 25x25x7mm do obudowy Raspberry Pi 4B - złącze żeńskie 2,54 mm

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Uwe 11.08.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wszystko zgodnie z życzeniem.
Henry 30.11.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: