Filtruj według
Cena
99 176
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Książki AVR

Ilość produktów: 3
Loading...

Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania wyd. II - M. Kardaś - twarda oprawa

Tytuł: Mikrokontrolery AVR Język C  Podstawy programowania wydanie II. Autor: Mirosław Kardaś. Wydawnictwo: Atnel. Do książki dostępne są przykładowe programy dostępne on-line.
5.0 (5)
Indeks: KSZ-01890
Indeks: KSZ-01890
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 176,00 zł Cena 176,00 zł
  • Darmowa dostawa

Język C. Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych - wydanie II - M. Kardaś - twarda oprawa

Tytuł: Język C. Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych. Autor: Mirosław Kardaś. Wydawnictwo: Atnel. Wydanie II poprawione w twardej oprawie.
Indeks: KSZ-03355
Indeks: KSZ-03355
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 146,00 zł Cena 146,00 zł
  • Darmowa dostawa

Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce - Rafał Baranowski

Wydawnictwo: BTC. W książce zawarte są przydatne i praktyczne informacje na temat mikrokontrolerów AVR z serii ATmega.
5.0 (1)
Indeks: KSZ-03408
Indeks: KSZ-03408
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 99,90 zł Cena 99,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Książki o mikrokontrolerach AVR – podręczna skarbnica wiedzy!

Jak działa przetwornik analogowo-cyfrowy? Co to jest wskaźnik stosu? Dlaczego układ watchdog jest tak ważny? Czym się różni mikrokontroler od mikroprocesora? Jak zaimplementować przerwania w kodzie mojego programu? Jak zmienić prędkość migania wyświetlacza instrukcją delay? A wreszcie – jak zaprogramować mikrokontroler? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w oferowanych przez nas książkach. Dowiesz się, jak działa mikrokontroler od strony sprzętowej, łącznie z opisem i funkcją każdego z jego wyprowadzeń i w jaki sposób wiąże się to z kodem programu. Poznasz także zasadę działania układów peryferyjnych współpracujących z mikrokontrolerem i kody przykładowych programów w językach, takich jak C, C++ czy Assembler. W ofercie posiadamy także zestawy uruchomieniowe AVR i dedykowane pod nie kursy zawarte w książkach w typie “Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce”.

Mikrokontrolery AVR – szukaj, burz, buduj z pomocą bardzo dobrych książek!

Oferowane przez sklep Botland książki o mikrokontrolerach AVR umożliwią Ci zrealizowanie wielu ciekawych projektów urządzeń, takich jak automatyka budynkowa, zabawki, układy sterujące silnikami elektrycznymi, oświetleniem, urządzenia czujnikowe, elektroniczne instrumenty muzyczne i wiele innych. Każdy projekt pokazany w książce zawiera schemat elektryczny układu z mikrokontrolerem, kod programu oraz opis zasady działania projektu. Treści oferowanych przez nas książek w przystępny sposób przedstawiają składnię języków C i C++ oraz obfitują w wiele praktycznych porad i wskazówek w aspektach sprzętowych i programowych mikrokontrolerów AVR.

Książki AVR - Botland - Sklep dla robotyków

Asortyment sklepu Botland obejmuje starannie wyselekcjonowanie ksiązki o mikrokontrolerach AVR. Wybraliśmy najlepsze i najbardziej wartościowe materiały dydaktyczne, dzięki którym zdobytą wiedzą można od razu zastosować w praktyce. Oferujemy kurs programowania mikrokontrolerów AVR w formie książki, który systematyzuje już zdobytą wiedzą i pozwoli na samodzielne tworzenie oprogramowania. Oprócz teorii, książki zawierają szereg praktycznych ćwiczeń umożliwiających zapoznanie się z całą architekturą mikrokontrolerów AVR, a także z językiem assembler. Do wybranych książek są również dodawane przydatne materiały wideo.