Płytka prototypowa THT - Raspberry Pi

Indeks: MOD-01742 EAN: 5904422303365

Płytka umożliwia samodzielne tworzenie układów elektronicznych. Podłączona jest bezpośrednio do wyprowadzeń GPIO minikomputera Raspberry Pi.

Płytka prototypowa THT - Raspberry Pi
16,90 zł
13,74 zł netto
Zapłać później
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Płytka prototypowa THT - Raspberry Pi

Płytka umożliwia samodzielne tworzenie układów elektronicznych. Podłączona jest bezpośrednio do wyprowadzeń GPIO minikomputera Raspberry Pi przy pomocy zamontowanego złącza 26-pin. Posiada dwustronne otwory montażowe (raster 2,54 mm) pozwalające na przylutowanie złącz goldpinczujników, modułów i układów scalonych w obudowach przewlekanych (DIP).

Specyfikacja płytki prototypowej THT

  • Montaż: GPIO (26 pinów)
  • Raster: 2,54 mm
  • Kompatybilny z: Raspberry Pi

Moduł współpracuje również z Raspberry Pi B+.

Płytka prototypowa THT - Raspberry Pi.

Płytka prototypowa THT — Raspberry Pi

Płytka prototypowa THT dla Raspberry Pi stworzona przez MSX Elektronika została zaprojektowana z myślą o osobach, które budują projekty elektroniczne i urządzenia oparte o wykorzystanie komponentów wykonanych w technologii przewlekanej THT.

Płytka posiada dwustronne otwory, dzięki którym możliwe jest przylutowywanie dowolnych elementów wyposażonych w standardowe obudowy DIP przeznaczone do płytek o rastrze 2,54 mm. Jest kompatybilna z różnymi wersjami Raspberry Pi, a także z analogicznie zbudowanymi płytkami zgodnymi z RPi.

Wygodny ekspander wyprowadzeń THT dla Raspberry Pi

Płytka prototypowa THT to niezbędny element wyposażenia dla elektroników, którzy korzystają z technologii przewlekanej w połączeniu z Raspberry Pi. Moduł został wykonany z trwałego, odpornego na uszkodzenia tworzywa, dzięki czemu sprawdzi się nawet podczas intensywnej eksploatacji.

W naszej ofercie znajdziesz również inne ekspandery wyprowadzeń dla Raspberry Pi oraz nakładki Raspberry Pi Hat, dzięki którym będziesz mógł rozszerzyć funkcjonalność swojej płytki RPi i sprawić, że będzie ona przydatna w jeszcze większej ilości projektów elektronicznych.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 6 cm
Głębokość opakowania 1 cm
Masa opakowania 0.009 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: