Pasek klinowy - 2x90mm - guma - 10szt.

Indeks: GRL-12513 EAN: 5904422319410

Gumowy pasek służący do przeniesienia napędu np. z wału silnika na inny moduł, grubość paska wynosi 2 mm, natomiast średnica 90 mm. Zestaw zawiera 10 szt. pasków.

Pasek klinowy - 2x90mm - guma - 10szt.
7,90 zł
6,42 zł netto
Pasek klinowy - wymiary:
Producent: OEM

Opis produktu: Pasek klinowy - 2x90 mm - guma - 10 szt.

Gumowy, wąski pasek klinowy służący do przeniesienia napędu np. z wału silnika lub koła do drugiego. Wygodny adapter do silników do niezawodnego łączenia napędów z innymi elementami mechanicznymi. Wykorzystanie gumy, która działa jako amortyzator, zapewnia dodatkową ilość rozciągania, co nie ma miejsca w przypadku innych pasów. Eliminuje poślizg i zwiększa wydajność, co zwiększa oszczędności energii. Trwały w trudnych warunkach (zwiększona odporność na ścieranie, oleje, ciepło, ozon i zużycie). Grubość paska wynosi 2 mm, natomiast średnica jest równa 90 mm. Zestaw zawiera 10 szt. pasków w kolorze czarnym.

Paski klinowe w pigułce

Przez wielu kojarzone są głównie z tym, co „popiskuje w samochodzie”. Unikalny kształt pasów klinowych pomaga im dopasować się do rowków koła zapewniając im dodatkowy kontakt z powierzchnią i zwiększoną stabilność. Gdy pas jest napięty, siły pionowe prostopadłe do górnej części pasa klinowego dociskają jego ścianki do rowków koła pasowego. W miarę wzrostu sił pas klinuje się ciasno w rowkach koła pasowego, co zwiększa tarcie pomiędzy powierzchniami pasa i ścianami koła. Stale rosnące połączenie pozwala na przeniesienie większego momentu obrotowego, a zwiększone tarcie minimalizuje utratę mocy w wyniku poślizgu. Proste!

Specyfikacja techniczna paska klinowego

  • Grubość paska: 2 mm
  • Średnica całego paska: 90 mm
  • Materiał: guma
  • Kolor: czarny
  • Zestaw zawiera 10 szt. pasków
Pasek klinowy - 2x90 mm - guma - 10 szt.

Pasek klinowy - 2x90 mm - guma - 10 szt.

Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 1.4 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.01 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: