Filtruj według
Cena
7490 7490
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Valve

Valve Corporation to producent gier komputerowych, który został powołany do życia w 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kirkland, w stanie Waszyngton. Debiutem na rynku gier komputerowych firmy Valve było Half Life, co miało miejsce 2 lata po założeniu firmy. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez społeczność maniaków gier na całym świecie oraz została odznaczona licznymi nagrodami – magazyn PC Gamer wówczas określił Half Life najlepszą grą komputerową wszech czasów. Następnym światowym sukcesem firmy Valve było w 2003 roku powstanie platformy Steam, która po dziś dzień jest popularna i umożliwia prowadzenie dystrybucji treści cyfrowych, co stanowiło podwaliny pod sklepy z aplikacjami mobilnymi.

Ilość produktów: 1
Loading...

Valve Index VR Kit - zestaw do VR - gogle + głośniki + kontrolery

Wysokiej jakości gogle VR wyposażone w dwa wyświetlacze LCD o rozdzielczości 1440 x 1600 px i pełnej przestrzeni barw RGB. Valve Index posiadają zintegrowane w gogle...
Indeks: VLE-15320
Indeks: VLE-15320
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 7 490,00 zł Cena 7 490,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Valve – praktyczne akcesoria i osprzęt do PC-gamingu

Poza grami komputerowymi firma Valve również produkuje osprzęt komputerowy przeznaczony do gamingu. Do jednego z najpopularniejszych produktów firmy należy Steam Controller z dedykowanym złączem Steam – jest to miniaturowa konsola typu Gamepad. Valve ma na swoim koncie także autorskie urządzenia VR umożliwiające obserwowanie wirtualnej rzeczywistości. Projekt powstał we współpracy z HTC – jednym z najbardziej znanych producentów urządzeń mobilnych. Producent na bieżąco dba o jak najlepszą jakość swoich produktów i w ramach projektowania udostępnia prototypy swoich produktów graczom w celu uzyskania najważniejszych informacji mających na celu udoskonalenie produktów.

Valve Index – wysokiej klasy sprzęt przeznaczony do obserwacji wirtualnej rzeczywistości

Zestaw Valve Index to specjalnie zaprojektowany przyrząd do doświadczania obrazu i dźwięku w wirtualnej rzeczywistości. Druga generacja tego urządzenia jest produkowana przez firmę Valve od 2019 roku. Zestaw wykorzystuje dwa osobne wyświetlacze LCD o szerokiej palecie kolorów o kącie widzenia wynoszącym 130°. Dźwięk dostarczają szerokopasmowe słuchawki zbudowane w oparciu o technologię BMR, która znakomicie odwzorowywuje dolne pasmo częstotliwości. Do podłączenia gogli VR służy przewód z rozgałęzieniem dla sygnałów audio, video, wymiany danych przez port USB oraz zasilania.