Filtruj według
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki EinScan

Producent urządzeń EinScan w swojej działalności wpisuje się w jedne z najgorętszych obecnie trendów na rynku elektroniki. Przedsiębiorstwa od dawna potrzebowały rozwiązania, które pozwoliłoby im na makietowanie w komputerze rzeczywistych, już istniejących przedmiotów czy też dużych obiektów. Efekt ten osiągano na różne sposoby – najczęściej jednak przenoszenie danego przedmiotu do postaci trójwymiarowego modelu komputerowego wymagało „ręcznego” rysowania kształtów w programie 3D (ewentualnie odrysowywania go na podstawie zeskanowanych, a więc dwuwymiarowych zdjęć). Firmy potrzebowały również technologii działającej w sposób przeciwny, tzn. tworzenia trójwymiarowych, precyzyjnie odwzorowanych obiektów na podstawie wirtualnej makiety. Rozwiązaniem pierwszego problemu okazała się technologia skanowania 3D, a drugiego – druk 3D. Jedną marek z bardzo cenionych w obu tych obszarach jest właśnie SHINING 3D, dostarczający urządzenia pod marką EinScan.

Nie widzisz produktów? Napisz do nas na biuro@botland.com.pl

Lider wśród chińskich producentów drukarek

Firma SHINING 3D powstała w 2014 roku w Hangzhou w Chinach. Obecnie jej produkty oferowane są w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, a sama marka posiada oddziały zarówno w Europie (w Niemczech), jak i w Ameryce Północnej (Stany Zjednoczone). Wysoką jakość produktów potwierdzają uzyskane przez przedsiębiorstwo normy jakości (w tym ISO), a także szereg certyfikatów. Duże znaczenie dla klientów marki EinScan ma fakt, że SHINING 3D zajmuje się rozwojem technologicznym, a nie tylko wykorzystaniem dostępnych już technologii. Tworzone przez firmę produkty są efektem komercjalizacji rozwiązań wypracowanych w laboratoriach.

Wszechstronne rozwiązania do druku 3D i skanowania 3D

Firma skupia się na dwóch głównych specjalizacjach. Pierwsza to rozwój technologii skanowania 3D – począwszy od samych rozwiązań techniczno-programistycznych, które umożliwiają coraz dokładniejszą digitalizację nawet elementów o nietypowym kształcie, a skończywszy na konstrukcji konkretnych urządzeń. Dziełem twórców EinScan jest między innymi niewielki, ręczny skaner, który pozwala na odwzorowywanie nawet większych obiektów. Drugim dużym obszarem działalności firmy są urządzenia do druku 3D – od małych, domowych, po przemysłowe. Warto zauważyć, że w obszarze marki EinScan znajdują się również rozwiązania komplementarne, takie jak materiały (filamenty, proszki), usługi z zakresu druku i projektowania, czy wreszcie rozbudowana platforma internetowa gromadząca wskazówki, projekty oraz pozostałą treść wartościową dla użytkowników.

EinScan w sklepie Botland

W naszej ofercie udostępniliśmy spory wybór ciekawych produktów EinScan. Znajdziesz tu przede wszystkim profesjonalne skanery do digitalizacji przedmiotów o wymiarach dochodzących nawet do 1200 x 1200 x 1200 mm oraz mniejszy, przystępniejszy cenowo wariant skanujący obiekty maksymalnej wielkości 700 x 700 700 mm. Polecamy także wielofunkcyjne, ręczne skanery, zapewniające zasięg do 400, a nawet 510 cm. Wybrane modele dostępne są w zestawie z profesjonalnym środowiskiem Solid Edge. W sklepie Botland znajdziesz także kamery do skanerów EinScan, zapewniające np. precyzyjną digitalizację kolorowych tekstur oraz niezwykle dokładne skanowanie z odwzorowaniem maksymalnej liczby szczegółów.