Kategorie

Klimatyzacja i ogrzewanie

Twoja instalacja grzewcza nie wyrabia w zimę lub wentylacja latem nie jest na tyle wydajna, by zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza? Warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Nie ma potrzeby marznąć lub pocić się w upalne dni, jeśli na wyciągnięcie ręki dostępne są takie produkty jak termowentylatory. Poprawa wymiany powietrza w pomieszczeniach, klimatyzacja i ogrzewanie w jednym produkcie? Gwarantujemy, że jest to asortyment spełniający wszystkie oczekiwania.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Pozbądź się dodatkowych wiatraków latem – klimatyzacja w najlepszej cenie

Wentylatory stojące są dobrym rozwiązaniem, gdy na zewnątrz panuje upał i ciężko przewietrzyć pomieszczenia. Zajmują jednak dużo miejsca i mogą być problemem podczas zimy, gdyż schowanie ich będzie mało komfortowe. Na taką sytuację doskonale sprawdzą się termowentylatory z możliwością regulacji temperatury. Wystarczy latem wyłączyć grzałkę, by cieszyć się cyrkulacją chłodnego powietrza. Jeśli jednak wymaga tego sytuacja, należy zmienić ustawienie, dzięki któremu wydmuchiwane powietrze błyskawicznie się nagrzeje.

W tej kategorii znajdziesz termowentylatory i narzędzia wspierające ogrzewanie lub klimatyzację w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia temperatura w mieszkaniu lub biurze, by czuć się swobodnie i komfortowo. Udostępniamy więc produkty pozwalające stworzyć przyjemny klimat. Posiadamy także oczyszczacze powietrza, dzięki którym pozbędziecie się nieprzyjemnych aromatów, alergenów i szkodliwych bakterii.

Elektronika i jej oferta dla wszystkich – stwórz wygodne miejsce dla lokatorów

Szukasz technologii pozwalających na regulację temperatury z pozycji fotela? Systemy dostępne w Botland.com.pl sprawią, że inteligentny budynek stanie się rzeczywistością.

Dysponujemy m.in. regulatorami grzejników, które możesz kontrolować za pomocą urządzeń multimedialnych. Ten niewielki dodatek pozwala osobom niepełnosprawnym i posiadającym ograniczenia ruchowe, na bezpieczne i szybkie sterowanie temperaturą grzejników. Dzięki temu stają się oni dużo bardziej samodzielni i nie potrzebują częstej pomocy osób trzecich przy codziennych czynnościach.

Znajdziecie w naszym sklepie dużo więcej elementów udoskonalających Wasze nieruchomości. Komfort jest na wyciągnięcie ręki, więc nie bój się z niego korzystać.