Kategorie

Filamenty

Filamenty dla drukarki 3D, są jak klasyczne tusze lub tonery dla popularnych modeli maszyn drukujących. Bez nich nie będziecie w stanie realizować swoich projektów, a niska jakość materiałów może wpłynąć na finalne zadowolenie – dlatego każdy z Was powinien stawiać na asortyment z najwyższej półki. My ze swojej strony możemy zapewnić, że wyposażenie znajdujące się w tej kategorii, zostało przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Botland.com.pl.

Podkategorie

 • Filamenty PLA

  Modelowanie 3D to obecnie podstawowa metoda projektowania obiektów trójwymiarowych. Obejmuje procesy konstruowania przedmiotów użytkowych, maszyn oraz części zamiennych. Dotychczas stworzenie prototypu dowolnego obiektu na podstawie jego modelu 3D wiązało się z koniecznością...

 • Filamenty PLA Pro

  Filamenty wykonane z materiału PLA Pro.

 • Filamenty ABS

  ABS jest tworzywem sztucznym wykorzystywanym na całym świecie. Producenci chętnie wybierają ten materiał, ponieważ charakteryzuje się on wytrzymałością, plastycznością i atrakcyjną ceną. Czy filamenty ABS są dobrym rozwiązaniem do druku 3D? Zapoznajcie się z naszymi...

 • Filamenty smart ABS

  Filamenty wykonane z materiału smart ABS.

 • Fliamenty PETG

  Filamenty PETG zostały wykonane z politereftalanu etylenu z domieszką glikolu. Są one chętnie stosowane przez osoby zajmujące się drukiem trójwymiarowym, gdyż charakteryzują się doskonałymi parametrami. Przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę składającą się...

 • Filamenty pozostałe

  Filamenty wykonane z pozostałych materiałów.

 • Filamenty TPU

  Filamenty wykonane z materiału TPU.

 • Filamenty ASA

  Filamenty wykonane z materiału ASA

 • Filamenty HIPS-X

  Filamenty wykonane z materiału HIPS-X.


Filtrowanie

Filament - materiał
Filament - średnica:
Kolor:
Masa:
Producenci
3D - rozmiar druku
3D - typ wydruku
3D - prędkość druku
3D - grubość druku
3D - ilość materiału
3D - dokładność
3D - temp. dyszy
3D - temp. stołu
3D - średnica filam.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Drukuj w najlepszej jakości – wybierz odpowiednie filamenty

Chcąc dokonać satysfakcjonującego druku 3D, musisz posiadać także odpowiednio dopasowane materiały – same drukarki 3D nie wystarczą do tego celu. Każdy projekt jest inny, więc potrzebuje zastosowania różnych rozwiązań, technik, temperatur itp.

W naszym sklepie znajdziecie wszystkie rodzaje filamentów, które wykorzystywane są przy profesjonalnym trójwymiarowym druku. Znajdziecie m.in. takie materiały jak: PLA, PLA Pro, ABS, Smart ABS, PETG, Rubber, HIPS-X i wiele innych mniej popularnych propozycji, które mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Waszych planów. Posiadamy pełną świadomość, że jedynie asortyment z najwyższej półki zadowoli naszych klientów, dlatego oferujemy jedynie takich producentów, którzy wykorzystują jedynie satysfakcjonujące granulaty.

Botland.com.pl – Twoja gwarancja zadowolenia

Cała załoga naszego sklepu to najlepsi specjaliści na rynku, którzy stale monitorują branżę technologii i starają się dopasować asortyment do oczekiwań najbardziej klientów (zarówno tych zaawansowanych, jak i dopiero rozpoczynających przygodę z drukiem 3D). Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny i szczegółowo selekcjonujemy produkty, które do Was trafiają – dzięki czemu mamy pewność, że każdy będzie zadowolony ze swojego wyboru.

Filamenty dostępne w tej kategorii to doskonały przykład naszej obietnicy zadowolenia, ponieważ są to produkty przygotowane do użytku. Znajdziecie u nas szpule w różnych kolorach i masie od 500g do 1kg! Dysponujemy także zróżnicowanymi średnicami, dostępnymi w rozmiarach 1,75mm i 2,85mm.