Kategorie

Filamenty

Filamenty dla drukarki 3D, są jak klasyczne tusze lub tonery dla popularnych modeli maszyn drukujących. Bez nich nie będziecie w stanie realizować swoich projektów, a niska jakość materiałów może wpłynąć na finalne zadowolenie – dlatego każdy z Was powinien stawiać na asortyment z najwyższej półki. My ze swojej strony możemy zapewnić, że wyposażenie znajdujące się w tej kategorii, zostało przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Botland.com.pl.

Podkategorie

 • Filamenty PLA

  Filamenty PLA to produkt stworzony z myślą o bardzo poważnych potrzebach użytkowników. PLA jest to Polilaktyd, czyli polimer znajdujący się w grupie poliestrów alifatycznych. Jest on biodegradowalny i pozyskiwany z naturalnych składników, dzięki czemu...

 • Filamenty PLA Pro

  Filamenty wykonane z materiału PLA Pro.

 • Filamenty ABS

  ABS jest tworzywem sztucznym wykorzystywanym na całym świecie. Producenci chętnie wybierają ten materiał, ponieważ charakteryzuje się on wytrzymałością, plastycznością i atrakcyjną ceną. Czy filamenty ABS są dobrym rozwiązaniem do druku 3D? Zapoznajcie się z naszymi...

 • Filamenty smart ABS

  Filamenty wykonane z materiału smart ABS.

 • Fliamenty PETG

  Filamenty PETG zostały wykonane z politereftalanu etylenu z domieszką glikolu. Są one chętnie stosowane przez osoby zajmujące się drukiem trójwymiarowym, gdyż charakteryzują się doskonałymi parametrami. Przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę składającą się...

 • Filamenty pozostałe

  Filamenty wykonane z pozostałych materiałów.

 • Filamenty TPU

  Filamenty wykonane z materiału TPU.

 • Filamenty ASA

  Filamenty wykonane z materiału ASA

 • Filamenty HIPS-X

  Filamenty wykonane z materiału HIPS-X.


Filtrowanie

Filament - materiał
Filament - średnica:
Kolor:
Masa:
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Drukuj w najlepszej jakości – wybierz odpowiednie filamenty

Chcąc dokonać satysfakcjonującego druku 3D, musisz posiadać także odpowiednio dopasowane materiały – same drukarki 3D nie wystarczą do tego celu. Każdy projekt jest inny, więc potrzebuje zastosowania różnych rozwiązań, technik, temperatur itp.

W naszym sklepie znajdziecie wszystkie rodzaje filamentów, które wykorzystywane są przy profesjonalnym trójwymiarowym druku. Znajdziecie m.in. takie materiały jak: PLA, PLA Pro, ABS, Smart ABS, PETG, Rubber, HIPS-X i wiele innych mniej popularnych propozycji, które mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Waszych planów. Posiadamy pełną świadomość, że jedynie asortyment z najwyższej półki zadowoli naszych klientów, dlatego oferujemy jedynie takich producentów, którzy wykorzystują jedynie satysfakcjonujące granulaty.

Botland.com.pl – Twoja gwarancja zadowolenia

Cała załoga naszego sklepu to najlepsi specjaliści na rynku, którzy stale monitorują branżę technologii i starają się dopasować asortyment do oczekiwań najbardziej klientów (zarówno tych zaawansowanych, jak i dopiero rozpoczynających przygodę z drukiem 3D). Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny i szczegółowo selekcjonujemy produkty, które do Was trafiają – dzięki czemu mamy pewność, że każdy będzie zadowolony ze swojego wyboru.

Filamenty dostępne w tej kategorii to doskonały przykład naszej obietnicy zadowolenia, ponieważ są to produkty przygotowane do użytku. Znajdziecie u nas szpule w różnych kolorach i masie od 500g do 1kg! Dysponujemy także zróżnicowanymi średnicami, dostępnymi w rozmiarach 1,75mm i 2,85mm.