Kategorie

Oczyszczacze powietrza

Powietrze w sektorach zabudowanych pozostawia wiele do życzenia. Niestety, odbija się to na naszym samopoczuciu i zdrowiu, dlatego warto inwestować w narzędzia pozwalające odetchnąć pełną piersią. Prezentowane oczyszczacze powietrza to zaawansowane wyposażenie, dzięki któremu mieszkańcy dużych i średnich miast, będą mogli poprawić komfort swojego życia.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Oczyszczacze powietrza w pomieszczeniach zamkniętych – asortyment pierwszej pomocy

Codziennie obcujemy z bakteriami i powietrzem zanieczyszczonym toksycznymi spalinami. Mieszkańcy miast mogą codziennie dostrzegać większą ilość smogu. Błyskawicznie zauważalna jest również pozytywna zmiana samopoczucia, gdy postanowią wyjechać poza miejsce zamieszkania. Świeże powietrze i duża ilość tlenu poprawią pracę Waszego organizmu, co odczujecie po kilku godzinach.

Co, jeśli powiemy Wam, że nie musicie nigdzie podróżować, by odetchnąć? Oczyszczacze powietrza w domu pozwolą pozbyć się alergenów i szkodliwych mikroorganizmów, znajdujących się wokół nas.

Posiadamy także oczyszczacze wyposażone w czujniki czystości powietrza. Dzięki temu nie musicie martwić się o konieczność montażu zaawansowanych systemów, które będą dużo bardziej skomplikowane w obsłudze i instalacji. Wydajność wolnostojących oczyszczaczy powietrza pozwala na poprawną pracę w pomieszczeniach o powierzchni od 20 do 30 m2.

Niezbędna ochrona dla alergików – narzędzia na każdą kieszeń

Alergicy nie mają prostego życia w sezonie wiosennym. Nie mogą otwierać okien, by przewietrzyć mieszkanie. Oczyszczacze powietrza z jonizatorami są dla nich podstawowym wyposażeniem, pozwalającym pozbyć się wielu niechcianych mikroorganizmów. Zaawansowane modele dostępne w tej kategorii, dysponują dodatkowo zamontowanymi czujnikami zapachu. Są one w stanie neutralizować nieprzyjemne aromaty, co także wpłynie na satysfakcję i komfort domowników.

Posiadając niezbędny asortyment, który tworzy inteligentny budynek, warto łączyć moduły i oczyszczacze powietrza. Możesz w ten sposób zautomatyzować ich pracę i kontrolować godziny, w których będą działać na pełnych obrotach. Przekonaj się na własne oczy, jakie możliwości czekają na Ciebie z produktami dostępnym w Botland.com.pl.