Kategorie

Micro:bit - zestawy edukacyjne

Robotyka, automatyka i komputeryzacja to przyszłość, która zbliża się do nas wielkimi krokami i nikt nie może powiedzieć, że jest inaczej. Warto edukować siebie, swoich bliskich i przede wszystkim najmłodszych członków rodziny, by wiedzieli oni, jak działają dane układy, systemy i konstrukcje – może sami odnajdziecie w sobie lub swoich dzieciach żyłkę konstruktorską, która pozwoli na wynalezienie innowacyjnych narzędzi. Nie czekaj i wybieraj zestawy edukacyjne Micro:bit, które otworzoną przed Wami świat innowacyjnych technologii.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Czy praca z układami scalonymi jest trudna?

Często coś, co z zewnątrz wydaje się skomplikowane, zawiłe lub nawet niemożliwe do wykonania, oparte jest na podstawowych częściach i prostych pomysłach, które gwarantują sukces – tak wygląda m.in. sytuacja z projektami i konstrukcjami elektronicznymi oraz funkcjonalnymi. Jeśli chcesz poznać świat robotyki, to przygotowane zestawy Micro:bit przez firmę BBC, będą doskonałym wyborem.

Jako oficjalny dystrybutor Micro:bit posiadamy zestawy edukacyjne, które można dostosować zarówno do umiejętności, jak i doświadczenia osób rozpoczynających swoją przygodę z konstruowaniem i projektowaniem układów elektronicznych. Dla bardziej wymagających klientów mających określone cele, plany i projekty, możemy zaproponować gotowe moduły, np. wykorzystujące opaskę na nadgarstek, co ułatwi montaż wszystkich części do smartwatchów.

Micro:bit dla zabawy i dorosłych konstruktorów

Nie trzeba ukrywać, że młodsi uczniowie wolą samodzielnie tworzyć swoje zabawki lub akcesoria, które będą służyć im do gry. W naszej ofercie znajdziesz zarówno moduły do konstrukcji stacji pogodowych, prostych robotów, jak i padów dla graczy.

Dzięki temu każdy wybierze coś dla siebie, niezależnie od oczekiwań, stopnia zaawansowania i przede wszystkim wieku. Zachęcamy do jak najwcześniejszej edukacji robotyki, automatyki i tworzenia innowacyjnych projektów opartych na zaawansowanych modułach i układach elektronicznych. Drony stają się coraz bardziej funkcjonalne, roboty wyręczają nas w coraz większej ilości obowiązków, a większość osób nie wyobraża sobie życia bez automatycznych bram, ekspresów do kawy itp.

Z naszej strony możecie liczyć na najlepszy asortyment, wykonany przez renomowanych producentów posiadających same pozytywne opinie od użytkowników.