Ekspander wyprowadzeń dla BBC micro:bit - Waveshare 14513

Indeks: WSR-11923 EAN: 5904422318215

Ekspander wyprowadzeń zaprojektowany dla BBC Micro:bit wyprowadzający złącza płytki na piny o rastrze 2,54 mm oraz 10 pinów o średnicy 4 mm. Na płytce znajdują się także cztery otwory montażowe o średnicy 2 mm.

Ekspander wyprowadzeń dla BBC micro:bit - Waveshare 14513
41,00 zł
33,33 zł netto
Zapłać później
Producent: Waveshare
Kompatybilny z: Micro:bit

Opis produktu: Ekspander wyprowadzeń dla BBC micro:bit - Waveshare 14513

Ekspander wyprowadzeń zaprojektowany dla BBC Micro:bit wyprowadzający złącza płytki na piny o rastrze 2,54 mm oraz 10 pinów o średnicy 4 mm. Na płytce znajdują się także cztery otwory montażowe o średnicy 2 mm.

Ekspander wyprowadzeń dla Micro:bit

Przedmiotem sprzedaży jest ekspander wyprowadzeń, BBC Micro:bit można nabyć osobno.

Specyfikacja

  • Raster wyprowadzeń: 2,54 mm
  • Ilość pin: 75 raster 2,54 oraz 10 wyprowadzeń o średnicy 4 mm
  • 4 otwory montażowe o średnicy 2 mm
  • Wymiary płytki: 82,05 x 36,10 mm

Ekspander wyprowadzeń dla BBC micro:bit - Waveshare 14513

Rozszerzenie BBC micro:bit marki Waveshare to ekspander wyprowadzeń, który pozwala na wyprowadzenie złącz płytki na piny o rozstawie 2,54 mm (75 sztuk) oraz 4 mm (10 sztuk). Dzięki temu możliwe jest podłączenie do płytki dodatkowych komponentów elektronicznych.

Wszystkie wyprowadzenia rozszerzenia BBC micro:bit od Waveshare zostały starannie oznaczone i opisane, dzięki czemu użytkownik z łatwością zidentyfikuje wszystkie złącza i będzie mógł bez problemu z nich skorzystać. Więcej szczegółów dotyczących produktu znajdziesz na stronie producenta Waveshare, a także w udostępnionym przez niego przewodniku dla użytkowników.

Uniwersalny ekspander wyprowadzeń dla BBC micro:bit

Rozszerzenie BBC micro:bit stworzone przez Waveshare świetnie sprawdzi się w rozmaitych projektach elektronicznych, takich jak roboty czy drobne urządzenia. Dzięki obecności wyprowadzeń o różnym rastrze możliwe jest wykorzystanie do projektów większej ilości różnorodnych komponentów elektronicznych.

W naszym asortymencie dostępne są także inne rozszerzenia BBC micro:bit, w tym moduły z czujnikami, ekspandery wyprowadzeń, nakładki zasilające, płytki z diodami LED RGB, rozszerzenia gamingowe, przyciski, sterowniki do silników i serwomechanizmów oraz wiele innych praktycznych akcesoriów.

Test 4
Szerokość opakowania 6.5 cm
Wysokość opakowania 1.2 cm
Głębokość opakowania 12 cm
Masa opakowania 0.023 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: