Kategorie

Akcesoria do DJI Mavic

Drony DJI Mavic należą do niezwykle popularnych urządzeń w klasie półprofesjonalnej. Niewielkie wymiary, systemy wspierające inteligentne omijanie przeszkód i prędkość nawet do 40 km/h czynią z nich znakomitą propozycję dla osób, które chcą, aby konstrukcja latająca zapewniała im wsparcie w wideofilmowaniu i fotografowaniu. Drony DJI Mavic Pro umożliwiają kręcenie filmów w jakości 4K, spełniają zatem nawet bardzo wygórowane oczekiwania. Jednak aby w pełni korzystać z możliwości quadrocoptera, warto wyposażyć się w akcesoria do DJI Mavic. Szeroki ich wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Dla wzmocnienia konstrukcji i ochrony pamięci…

Jeśli często zabierasz swojego drona w plener, szczególnie potrzebujesz ochrony dla najbardziej newralgicznych elementów jego konstrukcji. W naszym sklepie znajdziesz m.in. osłony gimbala, przydatne zarówno podczas transportu, jak i w locie. Niektóre modele przeznaczone do dronów DJI Mavic 2 stanowią dodatkową ochronę przed zbyt intensywnym światłem słonecznym. Warto pomyśleć także osłonie śmigieł, które nie krępują ich obrotów, zabezpieczając jednocześnie łopaty przed złamaniem. Natomiast podczas przenoszenia lub przewożenia całej konstrukcji możesz potrzebować wysokiej klasy walizki, w której zmagazynujesz zarówno sam quadrocopter, jak i wszystkie akcesoria do DJI Mavic, które chcesz mieć pod ręką. Pamiętaj także o torbach na akumulatory – zapobiegną one pożarowi w razie przypadkowego zapłonu ogniwa.

Dla wyższej jakości zdjęć i dłuższej żywotności obiektywów

Wśród akcesoriów do DJI Mavic sporą część stanowią różnego rodzaju filtry do obiektywów. Zapewniają one delikatnym elementom optyki solidną ochronę przed wodą i zatłuszczeniem, a dzięki warstwie antyrefleksyjnej, podnoszą jakość zdjęć. Natomiast filtry gradientowe ułatwiają dostosowanie jasności obrazu w sytuacji, gdy dalszy plan jest znacznie jaśniejszy od bliższego, co znacznie poprawia kontrolę nad ekspozycją obrazu. Zastosowane materiały pozwoliły na stworzenie filtrów o niskiej wadze, dzięki czemu ich zamontowanie nie wpływa w żaden sposób na pracę całego urządzenia – w tym przede wszystkim gimbala. Skorzystaj z gotowych zestawów, dostępnych w naszym sklepie, by móc do woli eksperymentować ze zdjęciami z lotu ptaka. W wielu sytuacjach przydadzą Ci się również pędzelki do czyszczenia obiektywów oraz filtrów. Przy ich użyciu usuniesz z elementów optycznych drobiny kurzu, nie ryzykując zarysowaniem szklanej powłoki.

Dla jeszcze większej radości latania

Jeśli zdarzy się, że w ferworze wideofilmowania Twój dron ulegnie uszkodzeniu albo zużyje się podczas intensywnej eksploatacji, skorzystaj z oferty oryginalnych części zamiennych do dronów DJI Mavic. Znajdziesz u nas przede wszystkim zapasowe śmigła, a także akumulatory i ładowarki, dzięki którym nic nie przeszkodzi Ci w realizacji misji. Natomiast zestawy akcesoriów, w tym lądowiska do dronów DJI Mavic i podwyższenia podwozia uczynią bezpieczniejszą najbardziej newralgiczną część misji – lądowanie – bez względu na to, w jakim otoczeniu przyjdzie Ci sprowadzić drona na ziemię.