Statyw i stół obrotowy dla skanerów EinScan Pro 2X/Pro 2X Plus - EinScan Industrial Pack

Indeks: GLD-14919 EAN: 5904422342807

Zestaw statywu oraz stołu obrotowego dla skanerów 3D EinScan Pro 2X oraz Pro 2X Plus. Z wykorzystaniem stolika oraz statywu można używać skanera w trybie automatycznym oraz statycznym i skanować z najwyższą dokładnością 0,04 mm. 

Statyw i stół obrotowy dla skanerów EinScan Pro 2X/Pro 2X Plus - EinScan Industrial Pack
4 059,00 zł
3 300,00 zł netto
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Na zamówienie
Producent: Shining 3D

Opis produktu: Statyw i stół obrotowy dla skanerów EinScan Pro 2X/Pro 2X Plus - EinScan Industrial Pack

Zestaw statywu oraz stołu obrotowego dla skanerów 3D EinScan Pro 2X oraz Pro 2X Plus. Z wykorzystaniem stolika oraz statywu można używać skanera w trybie automatycznym oraz statycznym i skanować z najwyższą dokładnością 0,04 mm

Skanowanie z wykorzystaniem stołu obrotowego

Dzięki obrotowemu stolikowi można w kilka minut wykonać 360° skan automatyczny. Rekomendowany dla małych obiektów takich jak ozdoby lub małe elementy artystyczne. 

Obrotowy stół

Stół obrotowy oraz statyw.

Skan bez wykorzystania obrotowego stołu

Do skanowania średniej wielkości elementów można użyć samego statywu. Idealny do przechwytywania danych w wysokiej dokładności oraz szczegółowości. 

 

Skanowanie przy pomocy statywu.

 

Montaż zestawu i jego uruchomienie

Oferowany zestaw EinScan Industrial Pack, umożliwia wygodne założenie skanera 3D na statyw i wykonywanie procesu skanowania obiektów trójwymiarowych. Przed rozpoczęciem skanowania, należy umieścić skaner 3D na statywie i umieścić skanowany obiekt na obrotowym talerzu.

Teraz wystarczy uruchomić procedurę skanowania w aplikacji na komputerze, do którego jest podłączony skaner 3D i stół obrotowy.

Procedura skanowania 3D z użyciem stołu obrotowego

Po podłączeniu skanera i stołu obrotowego do komputera, należy uruchomić dedykowane oprogramowanie do skanowania 3D. Następnie uruchamiamy procedurę skanowania - po każdym obrocie o kąt 2°, skaner wykonuje zdjęcie obiektu.

Po pełnym obrocie tależa, wystarczy przewrócić skanowany obiekt na drugą stronę w celu wykonania zdjęć strony obiektu umieszczonej dołem względem poprzedniego cyklu skanowania. Po zakończeniu procedury skanowania, możemy zapisać plik z zeskanowanym obiektem w formacie STL, gotowym do druku 3D.


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: