• Nowość!

Przekaźnik 3-kanałowy dopuszkowy 5A - WiFi - Matter - aplikacja Android/iOS - RTX MRS3

Indeks: REM-24789 EAN: 5903794125124
Przekaźnik RTX MRS3 to zaawansowany moduł, który umożliwia zdalne sterowanie trzema niezależnymi kanałami. Kompatybilny z najnowszym protokołem Matter oraz popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Google Home, Amazon Alexa i Siri. Dzięki małym wymiarom i stabilnej konstrukcji, moduł RTX MRS3 można łatwo zamontować w puszce elektrycznej, zapewniając wszechstronne zastosowanie.
Przekaźnik 3-kanałowy dopuszkowy 5A - WiFi - Matter - aplikacja Android/iOS - RTX MRS3
89,90 zł
73,09 zł netto
Zapłać później
Przekaźnik RTX MRS - kanały:
Producent: RTX

Opis produktu: Przekaźnik 3-kanałowy dopuszkowy 5 A - WiFi - Matter - aplikacja Android / iOS - RTX MRS3

RTX MRS3 to nowoczesne rozwiązanie dla inteligentnego domu, które umożliwia zdalne sterowanie trzema niezależnymi kanałami. Ten zaawansowany moduł przekaźnikowy jest w pełni kompatybilny z najnowszym protokołem Matter oraz popularnymi platformami inteligentnego domu, takimi jak Google Home, Amazon Alexa, Siri i HomeKit. Dzięki temu możesz łatwo integrować go z istniejącymi systemami i asystentami głosowymi. Moduł MRS3 oferuje wsparcie dla zróżnicowanych urządzeń elektrycznych od 110 V do 240 V. Sterownik działa w warstwach sieci WiFi i wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy do konfiguracji urządzenia. Urządzenie posiada złącza śrubowe do montażu przewodów. Niewielkie wymiary modułu pozwalają na łatwy montaż w różnych miejscach, np. puszce elektrycznej, zapewniając uniwersalne zastosowanie dla różnych potrzeb. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność w inteligentnym domu.

Do działania urządzenia wymagane jest posiadanie bramki sieciowej wspierającej nowy standard Matter.

Przekaźnik 3-kanałowy dopuszkowy 5 A - WiFi - Matter - aplikacja Android / iOS - RTX MRS3

Przekaźnik 3-kanałowy dopuszkowy 5 A - WiFi - Matter - aplikacja Android / iOS - RTX MRS3.

Przekaźnik 3-kanałowy dopuszkowy 5 A - WiFi - Matter - aplikacja Android / iOS - RTX MRS3Dzięki małym rozmiarom z łatwością zmieści się w puszce montażowej.

Cechy szczególne przekaźnika

 • Trzy niezależnie sterowane kanały: MRS3 umożliwia zarządzanie trzema różnymi urządzeniami lub obwodami niezależnie od siebie, co zapewnia większą elastyczność i dostosowanie do różnorodnych potrzeb użytkownika.
 • Wysoka kompatybilność: przekaźnik jest kompatybilny z najpopularniejszymi platformami smart home, takimi jak Google Home, Amazon Alexa i HomeKit, co umożliwia łatwą integrację z istniejącymi systemami.
 • Łatwa integracja i konfiguracja: dzięki prostemu procesowi konfiguracji, który obejmuje zeskanowanie kodu QR i nadawanie nazwy urządzeniu, możesz szybko i łatwo połączyć przekaźnik z siecią WiFi i bramką Matter.
 • Stabilna konstrukcja i uniwersalne zastosowanie: małe wymiary modułu pozwalają na montaż w różnych miejscach, w tym w puszce ściennej, oprawie oświetleniowej lub na szynie DIN w skrzynce bezpiecznikowej, co sprawia, że jest on wszechstronnie użyteczny.
 • Opcjonalne sterowanie pilotem RF: dzięki gniazdu do podłączenia modułu komunikacji radiowej RF 433 MHz, możesz rozszerzyć możliwości sterowania przekaźnikiem za pomocą pilota RF z dowolnego miejsca w zasięgu do 20 metrów.

Kompatybilność z wieloma platformami Smart Home

RTX MRS3 zapewnia łatwą łączność z różnymi aplikacjami mobilnymi, co umożliwia wygodne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Ponadto, możliwość zeskanowania kodu QR i nadania nazwy urządzeniu ułatwiają proces konfiguracji, przekładając się na szybką i intuicyjną integrację z aplikacją mobilną wybranej platformy.

 • Google Home: przekaźnik wymaga bramki Google Nest do pełnej integracji z ekosystemem Google Home. Po skonfigurowaniu można wygodnie sterować urządzeniem za pomocą aplikacji.
 • Apple HomeKit: wymagane jest posiadanie HomePoda lub AppleTV, które działają jako bramki do obsługi urządzeń HomeKit. Po skonfigurowaniu możesz łatwo sterować przekaźnikiem za pomocą aplikacji.
 • Home Assistant: przekaźnik do pełnej integracji wymaga SkyConnect. Po zintegrowaniu z aplikacją Home Assistant możesz wygodnie zarządzać urządzeniem z poziomu tego systemu.
 • Amazon Alexa: MRS3 jest kompatybilny z urządzeniami Echo, umożliwiając wygodne sterowanie za pomocą poleceń głosowych. Wymagana jest bramka AlexaEcho do pełnej integracji.
Przekaźnik 3-kanałowy dopuszkowy 5 A - WiFi - Matter - aplikacja Android / iOS - RTX MRS3Produkt jest kompatybilny z głównymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa i Google Home.
Przekaźnik 3-kanałowy dopuszkowy 5 A - WiFi - Matter - aplikacja Android / iOS - RTX MRS3Trzykanałowy przekaźnik od firmy RTX.

Specyfikacja techniczna RTX MRS3

 • Typ urządzenia: 3-kanałowy przekaźnik WiFi
 • Napięcie zasilania: od 100 V do 240 V
 • Moc maksymalna: 3x 1125 W (3x 150 W dla LED)
 • Natężenie prądu: 3x 5 A
 • Protokół łączności: WiFi + Matter
 • Protokół WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
 • Częstotliwość łączności: od 2,412 GHz do 2,4835 GHz
 • Współpraca z systemami: Home Assistant, Google Home, Amazon Alexa, Apple HomeKit
 • Pobór mocy w trybie czuwania: < 0,5 W
 • Temperatury pracy: od 0°C do  70°C
 • Złącze RF 433 MHz - opcjonalne sterowanie pilotem
 • Wymiary: 39 x 39 x 18 mm (bez klipsa montażowego)

Inteligentny budynek Przekaźnik
Komunikacja Matter
Komunikacja WiFi
Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.045 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: