Home Assistant SkyConnect USB Stick - zgodny z ZigBee/Matter/Thread

Indeks: SEE-22759 EAN: 794677011635
Home Assistant SkyConnect USB Stick to fizyczny adapter / dongle komunikacji radiowej, przeznaczony dla użytkowników systemu Home Assistant. Urządzenie jest kompatybilne z takimi protokołami jak ZigBee, Matter oraz Thread. Aktualizacja oprogramowania odbywa się przez OTW (Over-The-Wire), zapewniając przyjazną integrację dla początkujących użytkowników Home Assistant. 
Home Assistant SkyConnect USB Stick - zgodny z ZigBee/Matter/Thread
189,00 zł
153,66 zł netto
Zapłać później
Producent: Home Assistant

Opis produktu: Home Assistant SkyConnect USB Stick - zgodny z ZigBee/Matter/Thread

Home Assistant SkyConnect USB Stick to fizyczny adapter / dongle komunikacji radiowej, przeznaczony dla użytkowników systemu Home Assistant. Urządzenie jest kompatybilne z takimi protokołami jak ZigBee, Matter oraz Thread. Aktualizacja oprogramowania odbywa się przez USB za pomocą OTW (Over-The-Wire), zapewniając przyjazną integrację dla początkujących użytkowników Home Assistant. Urządzenie jest adapterem EFR32 Series 2 (Silicon Labs EZSP v8), którego moc transmisji wynosi +20 dBm. Obsługuje USB 2.0 full-speed, gdy jest podłączony przez dołączony do zestawu przedłużacz USB. Moduł oparty jest na układzie Silicon Labs EFR32MG21 z protokołem IEEE 802.15.4 2,4 GHz, jest w stanie obsłużyć protokół ZigBee 3.0 (EmberZNet / EZSP) oraz Thread (OpenThread / Spinel inc. Matter / CHIP przez Thread) w tym samym czasie używając firmware w trybie RCP RCP (Radio Co-Processor). Komunikacja szeregowa odbywa się poprzez wbudowany konwerter USB - UART CP210x. 
Home Assistant zapewnia Dodatek, który będzie komunikował się z Ember Stacks do ZigBee i Matter. Home Assistant zapewni aktualizacje oprogramowania, które zapewnią najlepszą sprawność adaptera ZigBee / Matter. Urządzenie będzie działać Plug and Play ścisle z integracją ZigBee Home Automation, umożliwiając obsługę przyjazną dla początkujących. 

Home Assistant SkyConnect USB StickHome Assistant SkyConnect w opakowaniu wraz z przedłużaczem.
Home Assistant SkyConnect

Home Assistant SkyConnect USB Stick - zgodny z ZigBee/Matter/Thread.

Główne cechy Home Assistant SkyConnect

 • Idealnie dopasowany do użytkowników Home Assistant: łatwe połączenie z ZigBee i obsługa Matter w przyszłości, dzięki aktualizacji oprogramowania Home Assistant.
 • Wysoka wydajność, niski pobór mocy i bezpieczne rozwiązania: oparty na układzie EFR32MG21, wieloprotokołowy nadajnik-odbiornik USB 2,4 GHz, obsługuje USB 2.0 full-speed po podłączeniu do przedłużacza USB.
 • Niezawodna komunikacja: nadaje z mocą +20 dBm.
 • Obsługuje 2 protokoły jednocześnie - ZigBee i Matter.
 • Aktualizacja oprogramowania Over-The-Wire (OTW).

Co to jest Home Assistant?

Home Assisant to system operacyjny typu open-source, którego priorytetem jest sterowanie urządzeniami lokalnie oraz prywatność. System posiada wsparcie ogromnej społeczności. Może pracować w oparciu o minikomputer Raspberry Pi lub Home Assistant Yellow z Raspberry Pi Compute Module 4, Seeed reTerminal i mini routerem z podwójnym gigabitowych Ethernetem lub lokalnym serwerem, takim jak Seeed Odyssey Blue z procesorem Intel Celeron J4125. System Home Assistant posiada webowy interfejs użytkownika, do którego podłączyć się można za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji na systemy Android oraz iOS. System obsługuje również asystentów głosowych, takich jak Google Home i Amazon Alexa. Asystent głosowy umożliwia lokalną kontrolę inteligentnych urządzeń domowych, oferując lepsze bezpieczeństwo, większą niezawodność i większą elastyczność niż wiele urządzeń podłączonych do chmury. 

Home Assistant Logo

  
Home Assisant Logo.

Zawartość zestawuZawartość zestawu.

Specyfikacja Home Assistant SkyConnect USB Stick

 • Zasilanie: 5 V / 150 mA
 • USB: 2.0 full-speed (12 Mb/s)
 • Most: USB - UART, Silabs CP2102N
 • Transceiver: Silabs EFR32MG21
 • Częstotliwość: 2,4 GHz
 • Antena: PCB
 • Moc TX: do +20 dBm
 • Czułość RX: -104 dBm (250 kb/s)
 • Protokoły: ZigBee, Matter, Thread
 • Stack: EmberZNet Serial Protocol (EZSP)

Zawartość zestawu

 • Home Assistant SkyConnect USB Stick
 • Przedłużacz USB 

Inteligentny budynek Centrala
Szerokość opakowania 14 cm
Wysokość opakowania 14 cm
Głębokość opakowania 1.5 cm
Masa opakowania 0.08 kg

Szymon

11/27/23

Pytanie: Witam. Ile urządzeń można podłączyć do tego dongla po standardzie ZigBee?
Odpowiedź: Dongle obsuguje maksymalnie 200 urządzeń ZigBee 3.0.

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Home Assistant SkyConnect USB Stick - zgodny z ZigBee/Matter/Thread

5/5

Średnia Ocena

13

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Michael 07.12.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Robi to, co powinien!
Martin 05.12.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Chętnie raz po raz
skyconnect 05.12.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
bardzo szybka dostawa, produkt zgodny z opisem
Mirosław 04.12.2023 Potwierdzony zakup
Tego mi trzeba było. Trafione w punkt.
Marcin 28.11.2023 Potwierdzony zakup
Cóż można się tutaj rozpisywać. Plug and play i wszystko działa. Podłączyłem do HA OS na Rpi 4B 8GB i działa lepiej niż dedykowana bramka Tuya. Dużo większy zasięg z tego samego miejsca.
Rafal 24.11.2023 Potwierdzony zakup
Szybka i łatwa konfiguracja w Home Assistant. Mały rozmiar. Polecam!
Udo 20.11.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wszystko bardzo niezawodne
Rafal 18.10.2023 Potwierdzony zakup
Wszystko dziala z HA
Wolf 24.06.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Najlepszy produkt! W zależności od konfiguracji (bliskość routera, serwera NAS, punktu dostępowego...) może być konieczne zamówienie dłuższego (ekranowanego) kabla.
Grzegorz 21.06.2023 Potwierdzony zakup
Ok wszystko działa
Sylwester 21.11.2023 Potwierdzony zakup
Jarek 26.10.2023 Potwierdzony zakup
Jurek 18.10.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: