• Nowość!

Fotopułapka - Camouflage EZ2 Elite - WildcameraXL

Indeks: WIL-23791 EAN: 8720387850402
Fotopułapka Camouflage EZ2 Elite od firmy WildcameraXL, doskonale nadaje się do zastosowań naukowych, myśliwskich jak i również do użytku hobbystycznego. Pozwala na obserwowanie oraz rejestrowanie dzikich zwierząt w ich naturalnym otoczeniu. Kamera przyrodnicza jest zasilana bateriami AA, zapewnia stałą obserwację pracując 24 godziny na dobę.
Fotopułapka - Camouflage EZ2 Elite - WildcameraXL
889,00 zł
722,76 zł netto
Zapłać później
Producent: WildcameraXL

Opis produktu: Fotopułapka - Camouflage EZ2 Elite - WildcameraXL

Fotopułapka Camouflage EZ2 Elite od firmy WildcameraXL, doskonale nadaje się do zastosowań naukowych, myśliwskich jak i również do użytku hobbystycznego. Wyposażona w podwójny obiektyw, pozwala na obserwowanie oraz rejestrowanie dzikich zwierząt w ich naturalnym otoczeniu. Kamera przyrodnicza jest zasilana bateriami AA, zapewnia stałą obserwację pracując 24 godziny na dobę. Może przechwytywać zdjęcia o rozdzielczości 32 megapikseli oraz nagrywać filmy w rozdzielczości 4K. W zestawie z kamerą dołączony jest przewód USB, uchwyt i pasek montażowy oraz instrukcja obsługi.

Fotopułapka - Camouflage EZ2 Elite - WildcameraXL.

Podobne kamery przyrodnicze

Model

Camouflage SM4-Pro

Camouflage EZ45 WiFi

Camouflage EZ60 WiFi

Camouflage EZ2 Ultra

Camouflage EZ2 Elite

Camouflage EZ-Solar WiFi

Zdjęcie

Połączenie WiFi

nie

tak

tak

nie

nie

tak

Megapiksele

24 MP

24 MP

30 MP

32 MP

32 MP

46 MP

Jakość wideo

Full HD

Full HD

4 K

4 K

4 K

4 K

Szybkość zdjęć

0,6 s

0,4 s

0,2 s

0,6 s

0,2 s

0,2 s

Kamera przyrodnicza jest zasilana bateriami AA, zapewnia stałą obserwację pracując 24 godziny na dobę. 

Cechy szczególne

 • Wyposażony w podwójny obiektyw, pozwala na obserwowanie oraz rejestrowanie dzikich zwierząt w ich naturalnym otoczeniu.
 • Kamera może przechwytywać zdjęcia o rozdzielczości 32 megapikseli, co pozwala na uzyskanie wyraźnych i szczegółowych zdjęć dzikiej przyrody
 • Urządzenie jest w pełni automatyczne i zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę, co umożliwia rejestrację obrazów zarówno w dzień, jak i w nocy
 • Zasilana standardowymi bateriami AA, co ułatwia jej użytkowanie w terenie i pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności częstej wymiany źródła zasilania

Zawartość zestawu

 • Kamera przyrodnicza
 • Przewód USB 
 • Uchwyt i pasek do zamocowania kamery
 • Instrukcja obsługi

Rejestrowanie zdjęć i filmów

Fotopułapka jest w stanie rejestrować zdjęcia i filmy w imponującej jakości 32 MP i Full HD. Dzięki temu użytkownicy mogą doświadczyć i uwiecznić wyjątkowe zdarzenia występujące w przyrodzie. Niezależnie od tego, czy chodzi o sarnę przemykającą przez leśną polanę, czy ptaka odpoczywającego na gałęzi, aparat zarejestruje te momenty z niesamowitą precyzją i klarownością.

Automatyczne wykrywanie ruchu

Urządzenie posiada czujniki PIR, które są odpowiedzialne za wykrywanie ruchu. Gdy tylko zwierzę wejdzie w zasięg czujników, aparat zostanie natychmiast aktywowany. Dzięki temu nie trzeba martwić się o ciągłe monitorowanie obszaru – fotopułapka zrobi to sama, gwarantując, że użytkownik nie przegapi żadnych ciekawych momentów występujących w przyrodzie.

Fotopułapka Camouflage EZ2 Elite od firmy WildcameraXL, doskonale nadaje się do zastosowań naukowych, myśliwskich jak i również do użytku hobbystycznego.
W zestawie z kamerą dołączony jest przewód USB, uchwyt i pasek montażowy oraz instrukcja obsługi.

Specyfikacja techniczna

 • Rozdzielczość zdjęcia: 32 MP
 • Rozdzielczość wideo: 4 K
 • WiFi: nie
 • Odległość wykrywania: 20 m
 • Szybkość zdjęć: 0,2 s
 • Liczba diod IR: 42
 • Kąt widzenia: 90°
 • Kąt detekcji: 90°
 • Blask: brak
 • Maksymalna pamięć: 512 GB
 • Baterie: 8x AA
 • Żywotność baterii w trybie czuwania: 6 miesięcy
 • Żywotność baterii w trybie gotowości: 2 miesiące
 • Klasa wodoodporności: IP66
 • Wymiary: 142 x 109 x 73 mm
 • Masa: 500 g
Szerokość opakowania 18.5 cm
Wysokość opakowania 12 cm
Głębokość opakowania 11.5 cm
Masa opakowania 0.7 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: