Bateria RTC do Raspberry Pi 5

Indeks: RPI-23926 EAN: 5056561803739
Bateria RTC Panasonic ML-2020 została zaprojektowana z myślą o użytkownikach Raspberry Pi 5, którzy chcą zapewnić nieprzerwane działanie, wbudowanego w płytkę zegara czasu rzeczywistego, nawet gdy główne zasilanie jest odłączone. Model Panasonic ML-2020, wykonany z dwutlenku manganu i litu, to gwarancja niezawodności i długotrwałego działania. Dzięki dołączonej dwustronnej taśmie klejącej montaż baterii jest prosty i wygodny, może zostać przyklejona bezpośrednio do obudowy malinki lub innego dogodnego miejsca.
Bateria RTC do Raspberry Pi 5
27,90 zł
22,68 zł netto
Zapłać później
Dostępność: Q1 2024
Produkt niedostępny
Producent: Raspberry Pi
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Bateria RTC do Raspberry Pi 5

Bateria RTC Panasonic ML-2020 została zaprojektowana z myślą o użytkownikach Raspberry Pi 5, którzy chcą zapewnić nieprzerwane działanie, wbudowanego w płytkę zegara czasu rzeczywistego, nawet gdy główne zasilanie jest odłączone. Dzięki niej, projekty oparte na Raspberry Pi będą działały z niezmienną precyzją czasową, niezależnie od warunków zasilania. Model Panasonic ML-2020, wykonany z dwutlenku manganu i litu, to gwarancja niezawodności i długotrwałego działania. Dzięki dołączonej dwustronnej taśmie klejącej montaż baterii jest prosty i wygodny.  Bateria może zostać przyklejona bezpośrednio do obudowy popularnego minikomputera lub innego dogodnego miejsca.

Bateria RTC do Raspberry Pi 5

Bateria RTC do Raspberry Pi 5.

Złącze do podłączenia baterii RTC w Raspberry Pi 5

Raspberry Pi 5 wyposażone zostało w układ RTC oraz dedykowane gniazdo 2-pin do podłączenia baterii podtrzymującej zegar czasu rzeczywistego.

Specyfikacja baterii RTC do Raspberry Pi 5

  • Model: Panasonic ML-2020
  • Rodzaj baterii: manganowo-litowa (z możliwością ładowania)
  • Złącze: 2-pin
  • Montaż: taśma dwustronna
  • Kompatybilność: Raspberry Pi 5


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: