Drukarka 3D - Bambu Lab P1S Combo

Indeks: BML-24026 EAN: 6975337033165
Drukarka 3D od firmy Bambu Lab skonstruowana według sprawdzonej kinematyki CoreXY, która pozwala jej osiągać prędkość druku aż do 500 mm/s. Jej zamknięta przestrzeń robocza oraz wydajny system chłodzenia i węglowy filtr powietrza sprawiają, że może ona pracować z zaawansowanymi filamentami. Drukarka dysponuje polem roboczym o wymiarach 256 x 256 x 256 mm. Wersja Combo zawiera dodatkowo AMS - system umożliwiający druk wielomateriałowy.
Drukarka 3D - Bambu Lab P1S Combo
5 299,00 zł
4 308,13 zł netto
Producent: Bambu Lab

Opis produktu: Drukarka 3D - Bambu Lab P1S Combo

Drukarka 3D Bambu Lab P1S w wersji Combo, która zawiera dodatkowo AMS - system umożliwiający druk wielomateriałowy. Model P1S, tak samo jak drukarka P1P, został skonstruowany według sprawdzonej kinematyki CoreXY. Stabilna budowa pozwala mu osiągać prędkość druku aż do 500 mm/s. Drukarka posiada zamkniętą przestrzeń roboczą o regulowanej temperaturze, a w jej wnętrzu znajduje się wydajny system chłodzenia oraz węglowy filtr powietrza. Dzięki tym rozwiązaniom P1S Combo może pracować również z wymagającymi filamentami. Kalibracja drukarki jest prostsza niż myślisz i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Po krótkiej konfiguracji, którą wykonasz w zaledwie 15 minut, będziesz gotowy do pierwszego wydruku. Pole robocze drukarki ma wymiary 256 x 256 x 256 mm. Do drukarki dołączono zestaw akcesoriów oraz 3 próbki filamentu.


Drukarka 3D - Bambu Lab P1S Combo.

System AMS od firmy Bambu Lab.

System AMS

Inteligentny system AMS od firmy Bambu Lab, który umożliwia drukarce druk wielomateriałowy. Mieści 4 szpule filamentu. Dzięki niemu możesz swobodnie eksperymentować z różnymi kolorami i materiałami, aby w pełni zrealizować swoje kreatywne wizje. Pozwala również drukować podpory z materiału rozpuszczalnego w wodzie lub filamentu łatwo wyłamywanego. System wyposażony jest w szereg inteligentnych funkcji, takie jak wykrywanie splątania filamentu, hermetyczne uszczelnienie, pochłaniacz wilgoci czy technologia RFID identyfikująca zastosowany filament. Czytnik RFID współpracuje wyłącznie ze szpulami Bambu Lab.

Idealne środowisko dla druku

Zabudowana przestrzeń robocza pozwala na pracę z wymagającymi materiałami, poszerzając możliwości drukarki. By zapewnić odpowiednie środowisko dla druku, P1S Combo wyposażono w zaawansowany system chłodzenia. Liczne wentylatory, regulacja temperatury w komorze, a także węglowy filtr powietrza sprawiają, że modele powstałe dzięki P1S charakteryzują się bardzo dobrą jakością.


Model P1S Combo posiada zamkniętą przestrzeń roboczą.


Szybka drukarka pozwoli Ci tworzyć jeszcze więcej niesamowitych projektów!

Superszybka drukarka 3D

Dzięki zastosowaniu lekkich i wysokiej jakości komponentów, drukarka charakteryzuje się płynną pracą i niezwykłą zwinnością. Jej zdolność do osiągnięcia prędkości druku do 500 mm/s jest imponująca, a producent gwarantuje, że urządzenie jest w stanie przyspieszyć od zera do 500 mm/s w niecałe 0,025 sekundy. Kinematyka CoreXY, zastosowana w tej drukarce, zapewnia stabilność podczas pracy nawet w tak wysokich prędkościach, nie wpływając negatywnie na jakość wydruku.

Natychmiast rozpocznij zabawę

Nawet jeśli majsterkowanie nie jest Twoją mocną stroną, a Twoje doświadczenie z drukarkami 3D jest niewielkie, nie musisz martwić się o to czy poradzisz sobie z kalibracją P1S Combo. Drukarka zostanie dostarczona wstępnie zmontowana i skonfigurowana, co pozwoli Ci na rozpoczęcie pierwszego wydruku zaledwie 15 minut po wyjęciu jej z pudełka.


Ciesz się drukowaniem od samego początku.


Aktywna redukcja drgań: wyłączona vs. włączona.

Gładkość i precyzja

Sekret doskonale gładkich wydruków, jakie oferuje Bambu Lab P1S Combo, tkwi w sprytnym połączeniu zaawansowanej redukcji drgań oraz dokładnego zarządzania przepływem filamentu. Te innowacyjne rozwiązania gwarantują wyjątkową jakość wydruków, w której nawet najmniejsze szczegóły są perfekcyjnie odwzorowane.

Łatwa obsługa

Drukarka do obsługi wykorzystuje intuicyjny, 2,7-calowy ekran. Zapewnia łączność poprzez WiFi, Bluetooth oraz przewód Bambu Bus. Dodatkowo, posiada praktyczny slot na kartę microSD. Dzięki oprogramowaniu Bambu Studio, masz możliwość wygodnego zarządzania modelami w formacie 3MF. Co więcej, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Bambu Handy, możesz kontrolować drukarkę oraz na żywo monitorować proces druku z dowolnego miejsca na świecie.


Obsługuj swoją drukarkę za pomocą wygodnego oprogramowania Bambu Studio.

Elementy wchodzące w skład zestawu.

Zawartość zestawu

 • Drukarka 3D Bambu Lab P1S
 • System AMS
 • Przewód Bambu Bus 6-pin
 • Przewód Bambu Bus 4-pin
 • Hotend z dyszą ze stali nierdzewnej 0,4 mm
 • Nakładka PEI na stół roboczy
 • 2x filament PLA Bambu Lab
 • Filament podporowy Bambu Lab dla PLA 
 • Narzędzie do odblokowywania dyszy
 • Narzędzie do zdejmowania wydruków
 • Czyścik do dyszy
 • 3x obcinak do filamentu
 • Uchwyt na filament
 • Przewód zasilający
 • Elementy montażowe

Specyfikacja techniczna drukarki 3D Bambu Lab P1S Combo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Metoda druku: FDM
Rozmiar druku: 256 x 256 x 256 mm
Temperatura dyszy:  do 300°C
Temperatura stołu:  do 100°C
Średnica dyszy: standardowa: 0,4 mm, alternatywnie: 0,2 mm, 0,6 mm, 0,8 mm 
Prędkość druku: do 500 mm/s
Obsługiwany filament: PLA, PETG, TPU, PVA, PA, PC, ABS, ASA
Średnica filamentu:  1,75 mm
Maksymalny przepływ filamentu: 32 mm³/s
Wyświetlacz: LCD, 2,7"
Oprogramowanie:  Bambu Studio, Superslicer, Prusaslicer, Cura 
Tryb pracy:  WiFi, Bluetooth, przewód Bambu Bus, karta microSD
Moc: 1000 W @ 220 V, 350 W @ 110 V
Wymiary drukarki: 386 x 389 x 458 mm
Masa: 12,95 kg

3D - rozmiar druku 256x256x256 mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - ilość głowic 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - prędkość druku 500 mm/s
3D - temp. dyszy 300 °C
3D - temp. stołu 100 °C
Szerokość opakowania 48 cm
Wysokość opakowania 59.5 cm
Głębokość opakowania 49 cm
Masa opakowania 22.25 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Drukarka 3D - Bambu Lab P1S Combo

4.8/5

Średnia Ocena

4

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Maksym 29.01.2024 Potwierdzony zakup
Drukuje świetnie, przy czym jest dosyć głośna. Największa wada, która wyszła dopiero po zakupie, to praca w chmurze. W opisie nie zostało o tym wspomniane. W wielu recenzjach też temat nie jest poruszany, dopiero po wpisaniu "bambu cloud" wyskakuje mnóstwo negatywnych informacji na temat tej usługi. Można pracować w LAN - only Mode ale wówczas spora część funkcjonalności jest wyłączona (w tym aktualizacje). Wielka
Bartosz 15.01.2024 Potwierdzony zakup
P1S spełnia moje oczekiwania i robi świetną robotę :) Jestem początkujący w druku 3D i bez problemu poradziłem sobie z tym sprzętem. Solidnie zapakowany i przygotowany zestaw.
Ania 05.12.2023 Potwierdzony zakup
Wszystko doskonale
Tomasz 17.01.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: