Filtruj według
Cena
13 30
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (533) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Urządzenia USB - BeagleBone

Ilość produktów: 5
Loading...

Mysz optyczna Esperanza EM-102R - czerwona

Komfortowa, duża, p rzewodowa, optyczna myszka w kolorze czerwonym do komputerów oraz Raspberry Pi.
Indeks: KAP-01736
Indeks: KAP-01736
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 15,00 zł Cena 15,00 zł
  • Darmowa dostawa

Mysz optyczna Esperanza EM-102S - srebrna

Komfortowa, duża, przewodowa, optyczna myszka w kolorze czarnym ze srebrnymi wstawkami do komputerów oraz Raspberry Pi.
5.0 (1)
Indeks: KAP-02192
Indeks: KAP-02192
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 13,90 zł Cena 13,90 zł
  • Darmowa dostawa

Mysz optyczna Esperanza EM-102K - czarna

Komfortowa, przewodowa mysz optyczna w kolorze czarnym do komputerów oraz Raspberry Pi. Posiada trzy przyciski funkcyjne. Rozdzielczość 800 DPI.
5.0 (3)
Indeks: KAP-01737
Indeks: KAP-01737
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 13,90 zł Cena 13,90 zł
  • Darmowa dostawa

Klawiatura silikonowa Esperanza EK126W USB/OTG - biała

Wygodna, cicha, bardzo cienka, silikonowa klawiatura USB. Jest odporna na zabrudzenia, zalanie wodą, kurz, detergenty, środki odkażające. Współpracuje z systemami PC, Mac oraz...
Indeks: KAP-07388
Indeks: KAP-07388
Oczekiwanie na dostawę
Towar w trakcie przyjęcia - dostępny w ciągu kilku dni
Cena podstawowa 29,90 zł Cena 29,90 zł
  • Darmowa dostawa

Hub USB 2.0 4-porty Esperanza EA-112

Urządzenia pozwala na podłączenie większej ilości urządzeń o standardzie USB 1.1 lub 2.0 do komputerów. Dzięki hubowi można rozszerzyć możliwości minikomputera Raspberry Pi.
5.0 (5)
Indeks: KAP-01199
Indeks: KAP-01199
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 13,90 zł Cena 13,90 zł
  • Darmowa dostawa

Urządzenia USB BeagleBone – do wyboru, do koloru

W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką ofertę podstawowych peryferyjnych urządzeń USB. Choć wszystkie komputery pracujące pod kontrolą linuksa – a właśnie systemy z tej rodziny najczęściej spotykamy na minikomputerach jednopłytkowych, w tym na BeagleBone – można z powodzeniem obsługiwać za pomocą samej tylko klawiatury, nadal większość użytkowników lepiej czuje się, jeżeli ma pod ręką wygodną mysz. Dlatego w tej kategorii znajdziesz kilka rodzajów przewodowych, niedrogich myszy USB, różniących się rozmiarami oraz kolorystyką. PDla tradycjonalistów przygotowaliśmy także klasyczne klawiatury w kilku wersjach, różniących się stylistyką i ergonomią pracy.

Zwiń klawiaturę i ruszaj w trasę!

Do szczególnych zastosowań polecamy klawiatury silikonowe. Ich zaletą jest niebywale cicha praca oraz niemożliwa do osiągnięcia w typowych klawiaturach szczelność i odporność na kurz, wilgoć oraz zanieczyszczenia. Klawiaturę silikonową można też… zwinąć w rulon i schować do torby lub plecaka. To doskonałe rozwiązanie dla osób przyzwyczajonych do pełnowymiarowej klawiatury. Dlatego jeśli sporo pracujesz z BeagleBone w terenie lub w podróży, na pewno docenisz to innowacyjne rozwiązanie. Osoby z Twojego otoczenia będą zaskoczone, kiedy zobaczą, jak zwijasz swoją klawiaturę niczym kartkę papieru!

Więcej portów, więcej możliwości

Jeżeli w Twoim BeagleBone brakuje portów USB, nieocenioną pomocą okaże się odpowiedni hub USB. W naszej ofercie znajdziesz różne modele hubów, oferujące od trzech do aż siedmiu portów USB A. Niektóre modele są wyposażone w wyłączniki zasilania, obecne przy każdym z gniazd. Takie rozwiązanie nie tylko znakomicie ułatwia pracę, dając Ci możliwość łatwej kontroli nad tym, które urządzenia USB na magistrali mają być w danym momencie dostępne, ale też wydłuża żywotność gniazd – mając do dyspozycji wyłączniki, nie musisz co chwilę rozłączać i ponownie łączyć portów, co ma znaczenie szczególnie podczas prototypowania.

Sokoli wzrok – teraz także w Twoim BeagleBone

Atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się widzeniem maszynowym, konstrukcją własnych systemów monitoringu CCTV lub eksperymentami z zakresu fotografii cyfrowej, będzie nakładka USB dla kamer ArduCAM. Standard ArduCAM otworzył nowe możliwości w zakresie łączenia modułów kamer z mikrokontrolerami, także tymi o mniejszej wydajności obliczeniowej. Teraz moduły kamer można łatwo łączyć z modułami BeagleBone. Do Twojej dyspozycji jest biblioteka SDK, która znakomicie ułatwi szybki start z pisaniem własnej aplikacji do akwizycji obrazu.

Urządzenia USB - BeagleBone - FAQ

W Botland znajdziesz moduły główne BeagleBone w atrakcyjnej cenie. Oferujemy także szeroki wybór przydatnych akcesoriów i dodatków Beagle, w tym dedykowane karty pamięci, przewody czy obudowy.