Filtruj według

Cena
2295 3599
Producent
Więcej (431) Ok Wyczyść
Rozmiar druku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Rodzaj wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Dokładność drukarki
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Prędkość wydruku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Temperatura stołu
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Temperatura dyszy
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Grubość druku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Ilość materiału
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Średnica filamentu
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Drukarki 3D Kywoo3D

Ilość produktów: 2
Loading...

Drukarka 3D - Kywoo3D Tycoon IDEX

Drukarka 3D, której producentem jest firma Kywoo3D. Wyróżnikiem modelu Tycoon IDEX jest podwójna głowica drukująca , pozwalająca na druk dwoma rodzajami filamentów w czterech...
Indeks: KYO-19626
Indeks: KYO-19626
Na zamówienie
Czas oczekiwania ok. 8-10 tyg.
Cena podstawowa 3 599,00 zł Cena 3 599,00 zł
  • Darmowa dostawa

Drukarka 3D - Kywoo3D Tycoon

Drukarka 3D, której producentem jest Kywoo3D. Pole robocze urządzenia ma wymiary 240 x 240 x 230 mm . Produkt posiada funkcję automatycznego poziomowania stołu, precyzyjny...
Indeks: KYO-19627
Indeks: KYO-19627
Na zamówienie
Czas oczekiwania ok. 8-10 tyg.
Cena podstawowa 2 295,00 zł Cena 2 295,00 zł
  • Darmowa dostawa

Kywoo3D – drukarki 3D dla każdego

Kywoo3D to chińska marka, która pochodzi z zagłębia technologicznego Shenzhen. Firma została założona przez kilku pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technicznych, którzy dostrzegli na rynku niszę związaną z brakiem niedrogich, ale starannie wykonanych i stabilnie działających inteligentnych drukarek 3D. Obecnie Kywoo3D posiada w ofercie kilka różnych modeli, w tym urządzenie z podwójnym ekstruderem czy o poszerzonym polu roboczym. Wszystkie drukarki 3D Kywoo3D korzystają z technologii FDM, czyli drukowania z rozgrzanych materiałów termoplastycznych nakładanych warstwowo. Oferta tego producenta jest skierowana zarówno do początkujących użytkowników drukarek 3D, jak i do osób, które mają już większe doświadczenie z tą technologią i jej podobnymi. Dużą zaletą drukarek 3D od Kywoo3D jest ich atrakcyjna cena – w połączeniu z wysoką jakością produktów pozwala zapewnić optymalne rezultaty pracy przy niedużych kosztach. Wybierając drukarki Kywoo3D z Botland, możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalne i w pełni funkcjonalne urządzenie, które sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.

Czym wyróżniają się drukarki 3D Kywoo3D?

Drukarki 3D Kywoo3D charakteryzują się bardzo dużą stabilnością działania oraz precyzją druku. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie za ich pomocą trójwymiarowych elementów stanowiących bardzo dokładne odwzorowanie projektu. Ponadto drukarki 3D od Kywoo3D posiadają wiele praktycznych rozwiązań, które wspomagają użytkownika podczas pracy – można wśród nich wymienić między innymi możliwość łączenia z innymi urządzeniami za pośrednictwem sieci Wi-Fi, funkcję automatycznego stabilizowania stołu roboczego czy opcje związane z ochroną przed skutkami ewentualnej utraty zasilania. Wszystkie modele drukarek Kywoo3D są wyposażone w intuicyjny i wygodny w użytkowaniu interfejs, a ich funkcjonalność może zostać zwiększona poprzez rozbudowanie za pomocą dodatkowych modułów. Urządzenia współpracują z bardzo różnymi filamentami, między innymi PLA, ABS, TPU czy PET-G. Oprócz tego drukarki 3D Kywoo3D cechują się wyjątkowo dużą wytrzymałością na intensywne użytkowanie i mogące się z nim wiązać uszkodzenia mechaniczne, a konserwacja sprzętu czy ewentualne naprawy są nieskomplikowane i niedrogie. Urządzenia charakteryzuje nowoczesny design, który świetnie wpasuje się w każdy wystrój – bez względu na to, czy drukarka ma stanąć w pracowni, biurze czy w jakimkolwiek innym miejscu.

Jakie drukarki 3D od Kywoo3D znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza oferta obejmuje rozmaite wersje drukarek 3D od Kywoo3D. Oferujemy między innymi popularny model Kywoo3D Tycoon, który posiada nowoczesny stół roboczy wykonany z hartowanego szkła, komunikuje się za pośrednictwem Wi-Fi i posiada opcję automatycznego poziomowania, co znacząco ułatwia użytkowanie oraz przyspiesza proces przygotowywania do druku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii ekstrudera direct drive drukarka oferuje niespotykaną precyzję podczas drukowania skomplikowanych detali i pozwala na jeszcze dokładniejsze kontrolowanie parametrów filamentu (w szczególności związanych z jego temperaturą roboczą). W naszym asortymencie znajdziesz również model Kywoo3D Tycoon IDEX z dotykowym wyświetlaczem oraz podwójnym ekstruderem umożliwiającym drukowanie z dwóch rodzajów lub odcieni filamentu jednocześnie.