Złącze żeńskie SMA do druku kątowe - 50Ω

Indeks: KAB-06317 EAN: 5904422349714

Kątowe złącze żeńskie SMA o impedancji 50 Ω montowane w płytce drukowanej. Stosowane do łączenia anten i odbiorników.

Złącze żeńskie SMA do druku kątowe - 50Ω
8,30 zł
6,75 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Złącze żeńskie SMA do druku kątowe - 50Ω

Kątowe złącze żeńskie SMA o impedancji 50 Ω montowane w płytce drukowanej. Stosowane do łączenia anten i odbiorników. Szczegóły w dokumentacji technicznej.

Złącze SMA - powszechny standard w technice radiowej

Złącze typu SMA to inaczej konektor subminiaturowy, który został opracowany w latach ‘60 ubiegłego wieku. Dzięki złączu typu SMA możemy utworzyć precyzyjnego i niezawodne fizycznego połączenia między kablami koncentrycznymi a antenami poprzez połączenie gwintowane. Gwint ćwierćcalowy wprowadza do układu impedancję na poziomie wynoszącym zaledwie 50Ω, natomiast zakres częstotliwości, w których taki układ może pracować, sięga nawet do 18 GHz. Aby uzyskać jak najlepszą sprawność transmisji, należy złącze parować z kablami koncentrycznymi o impedancji wynoszącej 50Ω.

Złącza SMA do przewodów koncentrycznych - stabilne i niezawodne połączenie

Złącza SMA to popularnie stosowane złącza koncentryczne przeznaczone do tworzenia fizycznych połączeń między antenami a urządzeniami łączności radiowej. Oferowane złącze typu SMA jest zaprojektowane do pracy z kablami koncentrycznymi o impedancji 50Ω, co jest standardem spotykanym w większości aplikacji urządzeń radiokomunikacyjnych. Złącze typu SMA jest wykonane z metalu i ma charakterystyczny kształt zbliżony do śruby, co umożliwia szybkie i łatwe wykonanie stabilnego połączenia z anteną lub kablem koncentrycznym. Złącze typu SMA jest stosunkowo niewielkie, co pozwala na jego łatwy montaż i - w razie konieczności - demontaż. W połączeniach z antenami o impedancji 50Ω, złącza SMA zapewniają dobre dopasowanie impedancyjne, dzięki czemu minimalizują straty sygnału i zapewniają maksymalną moc transmisji.

 Złącze żeńskie SMA do druku kątowe - 50Ω

Specyfikacja złącza żeńskiego SMA kątowego

  • typ: kątowe
  • impedancja: 50 Ω
Ilość pinów 2
Złącza - Typ SMA
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 0.7 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.003 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: