FORBOT – zestaw do kursu STM32L4

Indeks: FOR-19286 EAN: 5903351242929
Zestaw zawiera płytkę NUCLEO-L476RG oraz komplet elementów elektronicznych do wykonania ćwiczeń opisanych w kursie STM32L4 dostępnym na portalu Forbot. Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich ambitnych hobbystach, studentach kierunków technicznych oraz profesjonalistach, którzy chcieliby poznać wydajne i energooszczędne układy STM32L4 w praktyce. Głównym bohaterem tego kursu jest popularny mikrokontroler STM32L476RG z rdzeniem Cortex-M4.
FORBOT – zestaw do kursu STM32L4
319,00 zł
259,35 zł netto
Zapłać później
Producent: Forbot

Opis produktu: FORBOT – zestaw do kursu programowania STM32L4

Zestaw zawiera płytkę NUCLEO-L476RG oraz komplet elementów elektronicznych do wykonania ćwiczeń opisanych w kursie STM32L, który jest dostępny na portalu Forbot. Kurs przygotowany został z myślą o wszystkich ambitnych hobbystach, studentach kierunków technicznych oraz profesjonalistach, którzy chcieliby poznać wydajne i energooszczędne układy STM32L4 w praktyce. Głównym bohaterem tego kursu jest popularny mikrokontroler STM32L476RG z rdzeniem Cortex-M4.

Uwaga!

W celu podłączenia płytki NUCLEO-L476RG do komputera niezbędny jest przewód miniUSB (nie microUSB), którego nie ma w zestawie. Można wykorzystać posiadany przewód lub dodać go do zamówienia (w sekcji z akcesoriami).

Zestaw Forbot do kursu STM32L4

Zawartość zestawu Forbot STM32L4.

Elementy zestawu Forbot STM32L4

Elementy zestawu STM32L4.

Ważną częścią zestawu jest unikalny kod, który pozwala na rejestrację zestawu w systemie Forbota. Dzięki temu możliwe jest otrzymanie szybkiej pomocy od autorów kursu, pobranie dodatkowych ściąg oraz uzyskanie dostępu do testów wiedzy, dzięki którym możliwa jest samodzielna kontrola swoich postępów w nauce. Co więcej, rejestracja zestawu to również potwierdzenie oryginalności produktu i uzyskanie dostępu do aktualizacji kursu.

Na FORBOT.pl prowadzony jest kurs oparty na elementach z tego zestawu. W naszej ofercie znaleźć można również zestawy do innych kursów m.in.: podstaw elektroniki, lutowania, Arduino, budowy robotów oraz Raspberry Pi - sprawdź listę zestawów »

Przejdź do darmowego kursu

Spis treści kursu STM32L4

Kurs STM32L4 to seria poradników, która wprowadzi każdego zainteresowanego w świat tych nowoczesnych mikrokontrolerów – od instalacji środowiska, przez stworzenie pierwszego projektu, aż do wykorzystywania popularnych peryferiów i modułów zewnętrznych. Kurs zawiera niezbędne minimum informacji teoretycznych – w zdecydowanej większości przypadków nacisk został położony na naukę przez obcowanie z danym zagadnieniem w praktyce. Kurs ten jest pełen praktycznych wskazówek i przykładów, które przydadzą się podczas późniejszej realizacji różnych projektów.

Podczas nauki z tego kursu poznasz najważniejsze peryferia mikrokontrolerów STM32L4 i wykorzystasz je do obsługi elementów, które pojawiają się w wielu projektach – zarówno tych amatorskich, jaki i profesjonalnych. Wykonując ćwiczenia z tego kursu nauczysz się między innymi tego jak korzystać z zewnętrznej pamięci EEPROM, wyświetlacza graficznego, czujnika ciśnienia, czujników temperatury, czujnika odległości oraz popularnych diod RGB, a to tylko wycinek tematów, który został poruszony w ramach tego kursu.

FORBOT – zestaw do kursu programowania STM32L4.

FORBOT – zestaw do kursu programowania STM32L4.

Kurs właśnie ruszył – kolejne artykuły będą udostępniane w regularnych odstępach. Więcej informacji na temat zawartości tej serii znaleźć można w zakładce kurs STM32L4 na Forbocie.

Kurs został podzielony aż na 18 obszernych części, skrócony spis treści:

L.p. Tytuł kursu  Status
1 Kurs STM32L4 – #1 – wstęp, spis treści Dostępny
2 Kurs STM32L4 – #2 – platforma sprzętowa i środowisko Dostępny
3 Kurs STM32L4 – #3 – wejścia/wyjścia, czyli GPIO Dostępny
4 Kurs STM32L4 – #4 – komunikacja przez UART, debugger Dostępny
5 Kurs STM32L4 – #5 – taktowanie układu, RTC, watchdog, quiz Dostępny
6 Kurs STM32L4 – #6 – oszczędzanie energii (5 lat na baterii?) Dostępny
7 Kurs STM32L4 – #7 – przerwania sprzętowe, obsługa błędów Dostępny
8 Kurs STM32L4 – #8 – liczniki sprzętowe (PWM, enkoder) Dostępny
9 Kurs STM32L4 – #9 – przetworniki analogowo-cyfrowe (ADC) Dostępny
10 Kurs STM32L4 – #10 – ekspander portów (SPI), quiz Dostępny
11 Kurs STM32L4 – #11 – kolorowy wyświetlacz TFT (SPI) Dostępny
12 Kurs STM32L4 – #12 – zewnętrzna pamięć EEPROM (I2C) Dostępny
13 Kurs STM32L4 – #13 – czujnik ciśnienia i wysokości (I2C) Dostępny
14 Kurs STM32L4 – #14 – czujnik odległości, wyświetlacz 7-seg. Dostępny
15 Kurs STM32L4 – #15 – diody RGB WS2812B (liczniki), quiz Dostępny
16 Kurs STM32L4 – #16 – zdalne sterowanie IR (NEC) Dostępny
17 Kurs STM32L4 – #17 – termometry DS18B20 (1-wire, UART) Dostępny
18 Kurs STM32L4 – #18 – podsumowanie kursu, quiz Dostępny

Zestaw Forbot STM32L4

Zestaw  Forbot STM32L4.

Zawartość zestawu STM32L4

W zestawie znajduje się komplet elementów do wykonania ćwiczeń opisanych w kursie. W kuferku znaleźć można m.in. płytkę NUCLEO-L476RG, 3 rodzaje przewodów połączeniowych, płytkę stykową, komplet rezystorów i kondensatorów, przyciski, potencjometry, diody świecące (zwykłe, RGB), wyświetlacze (7-segmentowy, graficzny TFT ze sterownikiem ST7735S), czujniki temperatury (analogowe i cyfrowe), czujnik światła (fotorezystor) oraz pilot IR (NEC).

W zestawie znajdują się też gotowe moduły, na których pokładzie można znaleźć m.in. enkoder obrotowy, joystick, odbiornik podczerwieni oraz czujnik ciśnienia i wysokość. Wszystkie moduły posiadają wlutowane złącza – podczas nauki z tego kursu nie trzeba korzystać z lutownicy. W zestawie znajduje się również kupon z kodem do rejestracji zestawu oraz dodatkowe gadżety.

Zestaw z modułem STM32 Nucleo / brak
Zestaw temat kursu STM32
Szerokość opakowania 30 cm
Wysokość opakowania 9 cm
Głębokość opakowania 19.5 cm
Masa opakowania 0.716 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

FORBOT – zestaw do kursu STM32L4

4.9/5

Średnia Ocena

72

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Artur 17.10.2023 Potwierdzony zakup
Ładnie przygotowany zestaw. Dla miłośników dobrej zabawy. Na prezent dla młodzieży jest genialny.
Szymon 29.08.2023 Potwierdzony zakup
Od razu widać, że zestaw jest wysokiej jakości. Sprawdzi się dla osób chcących rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty. Polecam, jest wart każdej złotówki.👌
Piotr 25.07.2023 Potwierdzony zakup
Bardzo dobrej jakości zestaw. Wszystko co potrzebne na start w jednym miejscu.
Paweł 14.07.2023 Potwierdzony zakup
Gotowy zestaw do zapoznania się z STM32, nie trzeba nic szukać, wszystkie niezbędne elementy są w zestawie
Michał 09.07.2023 Potwierdzony zakup
Zestaw jest świetny, ponieważ posiada wszystkie elementy potrzebne do kursu Forbot STM32L4. Oczywiście można je spróbować skompletować samodzielnie tylko te elementy, których nam brakuje, jednak zajmuje to bardzo dużo czasu. Oprócz samych elementów otrzymujemy też tablice kieszonkowe (15 kart) z rozpisanymi pinami dla układów, które są w zestawie, ustawieniami oraz innymi informacjami, które warto mieć pod ręką. Mi zwłaszcza przydaje się rozpiska pinów, którą mogę położyć przed sobą i zerkać w momencie podłączania układu. Całość jest zapakowana w fajnie zamykane pudełko (Nun Organizer firmy Kistenberg), dzięki czemu elementy "nie walają się" w różnych miejscach.
Marcin 27.06.2023 Potwierdzony zakup
Zestaw warty swojej ceny. Świetny kurs mimo że zagadnienia nie są łatwe 😁
Karol 03.04.2023 Potwierdzony zakup
Wszystko elegancko
Mateusz 02.04.2023 Potwierdzony zakup
Fajny zestaw
Aleksander 06.03.2023 Potwierdzony zakup
wszystko git :D
Stanisław 20.02.2023 Potwierdzony zakup
Elementy zestawu dobrej jakości w estetycznym pudełku - myślę że pozwolą pomyślnie zrealizować założenia kursu.
Grzegorz 03.02.2023 Potwierdzony zakup
Świetny zestaw, nic tylko sie uczyć choć lekko nie będzie :)
Dariusz 24.01.2023 Potwierdzony zakup
Jakość -5/5 Wygląd - 5/5 Użyteczność - 5/5
Alessandro 19.01.2023 Potwierdzony zakup
Non lo ho ancora ricevuto.
Piotr 15.01.2023 Potwierdzony zakup
Szybka wysyłka, pacza starannie zapakowana. Na pierwszy rzut oka kurs wgląda bardzo profesjonalnie.
Kamil 15.01.2023 Potwierdzony zakup
super!
Slawomir 08.01.2023 Potwierdzony zakup
Wysyłka szybka i bezproblemowa. Ocenę mogę wystawić po zmontowaniu i zaprogramowaniu ale wszystko wyglada na jasne i czytelne. Nie przewiduje problemow
Wojciech 11.12.2022 Potwierdzony zakup
Jakość firmy botland jest TOP. Porównuje Was do produktów Apple - dbałość o każdy szczegół. Pięknie zapakowane. Super, że jest możliwość zakupu gotowych zestawów wraz z kursem. Czeka mnie zabawa na długie godziny :) pozdrawiam
Maciej 21.11.2022 Potwierdzony zakup
Już wcześniej kupowałem zestawy do nauki kursów formobt. Bardzo pomocne dla początkujących.
Anatol 25.10.2022 Potwierdzony zakup
Dobrze przemyślany zestaw stanowiący sprzętową część kursu FORBOT. Komponenty dobrej jakości, czytelnie opisane. Całość w skrzynce, która przyda się i po zakończeniu kursu ;)
Ryszard 19.10.2022 Potwierdzony zakup
Super będzie dobra zabawa.
Paweł 30.09.2022 Potwierdzony zakup
Polecam wszystkim. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Piotr K. 15.09.2022 Potwierdzony zakup
Łatwy do nauki
Jarosław 09.09.2022 Potwierdzony zakup
Bardzo dobry kurs.
Zdzisław P. 19.07.2022 Potwierdzony zakup
Spełnia jak na razie , moje oczekiwania.
Grzegorz P. 18.06.2022 Potwierdzony zakup
Ok. Polecam wszystkim zainteresowanym procesorami STM
Marek K. 15.05.2022 Potwierdzony zakup
Zestaw uwalnia od szukania elementów przydatnych do ćwiczeń z kursu. Wiele z nich mam już w szufladzie, kupując je poszedłem na łatwiznę. Ocena byłaby 5/5 gdybym mógł wybrać elementy lub mieć ze dwie wersje zestawu do wyboru.
Marek H. 06.05.2022 Potwierdzony zakup
Ok. Początkującym.
Michal T. 27.04.2022 Potwierdzony zakup
Przydatne do nauki.
Agnieszka O. 23.04.2022 Potwierdzony zakup
Super
Dawid Z. 04.04.2022 Potwierdzony zakup
Czekam na wersję dla zaawansowanych i tworzenie interfejsu użytkownika na STM. Jak będzie to biorę od razu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: