Rurka termokurczliwa 3,2/1,6 czarna - 10szt.

Indeks: NSZ-00088 EAN: 5904422349479

Średnica przed skurczeniem: 3,2 mm, średnica po skurczeniu: 1,6 mm. Cena za 10 x 1 metr bieżący.

Rurka termokurczliwa 3,2/1,6 czarna - 10szt.
11,80 zł
9,59 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Rurka termokurczliwa 2,4/1,2 czerwona - 10 szt.

Rurka termokurczliwa o średnicy przed skurczeniem: 3,2 mm. Średnica po skurczeniu wynosi 1,6 mm. Cena za 10 x 1 metr bieżący.

Zgrzewanie rurki termokurczliwej

Zgrzewanie rurki termokurczliwej polega na zmianie wymiaru pierwotnego poprzez obkurczanie pod wpływem ciepła. Rurka termokurczliwa wykonana jest z materiału termoplastycznego, który pod wpływem odpowiednio wysokiej temperatury ulega kurczeniu. Proces kurczenia rurki termokurczliwej zaczyna się, gdy jest podgrzewana do odpowiedniej temperatury wynoszącej zwykle ok. 125 °C. W momencie, gdy rurka termokurczliwa zostaje podgrzana, materiał ulega rozciągnięciu i staje się bardziej elastyczny, co pozwala na łatwe nakładanie na przewody lub inne elementy. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury rurka zaczyna kurczyć się w sposób równomierny, tworząc znakomite uszczelnienie wokół elementów otoczonych rurką.

Zastosowanie rurek termokurczliwych

Rurki termokurczliwe znajdują liczne stosowane m.in. w elektronice, motoryzacji, przemyśle chemicznym i w budownictwie. Rurki termokurczliwe można wykorzystać m.in. jako dodatkową izolację elektryczną zapewniającą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Rurki termokurczliwe umożliwiają także naprawę uszkodzonych kabli i przewodów i chronią ich złącza przed wilgocią i powstawaniem korozji. Rurki termokurczliwe są również wykorzystywane do oznaczania kabli. Mogą być wykorzystane do nanoszenia etykiet lub kodów kolorów, co ułatwia identyfikację poszczególnych kabli i ich funkcji. Rurki termokurczliwe zapewniają także ochronę przed promieniowaniem UV, co jest przydatne wszędzie tam, gdzie obiekt chroniony przez powłokę rurki termokurczliwej jest wystawiony na działanie światła słonecznego.

Specyfikacja rurki termokurczliwej

  • Średnica przed skurczeniem: 3,2 mm
  • Średnica po skurczeniu: 1,6 mm
  • Kolor: czarny
  • 10 x 1 metr bieżący

Elementy sprzedawane w pakiecie po 10 sztuk.
Rurka termokurczliwa 3,2/1,6 czarna - 10 szt.

Rurka termokurczliwa 3,2/1,6 czarna - 10 szt.

Szerokość opakowania 26 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.02 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: