Scroll HAT Mini - matryca 17x7 LED - nakładka do Raspberry Pi - Pimoroni PIM491

Indeks: PIM-19069 EAN: 606034880870
Matryca składająca się ze 119 białych diod LED pod postacią nakładki dla minikomputera Raspberry Pi. Diody LED zostały umieszczone w układzie 17 x 7. Jasność każdej diody może być indywidualnie regulowana za pomocą interfejsu PWM Raspberry Pi. Na płytce znajdują się również cztery przyciski indywidualnego przeznaczenia, mogą pełnić np. funkcję poruszania się po interfejsie lub być prostym kontrolerem gier. Nakładka posiada fabrycznie wlutowaną listwę goldpin do połączenia z Raspberry Pi.
Scroll HAT Mini - matryca 17x7 LED - nakładka do Raspberry Pi - Pimoroni PIM491
97,00 zł
78,86 zł netto
Zapłać później
Dostawa 5 szt. zaplanowana na 2024-05-28
Oczekiwanie na dostawę
Producent: PiMoroni
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Scroll HAT Mini - matryca 17x7 LED - nakładka dla Raspberry Pi - Pimoroni PIM491

Matryca Scroll Hat Mini składa się ze 119 białych diod LED pod postacią nakładki dla minikomputera Raspberry Pi. Diody LED zostały umieszczone w układzie 17 x 7. Jasność każdej diody może być indywidualnie regulowana za pomocą interfejsu PWM Raspberry Pi. Na płytce znajdują się również cztery przyciski indywidualnego przeznaczenia, mogą pełnić np. funkcję poruszania się po interfejsie lub być prostym kontrolerem gier. Nakładka posiada fabrycznie wlutowaną listwę goldpin do połączenia z Raspberry Pi. Nakładka Scroll HAT mini może być wykorzystana w projektach gier, takich jak Tetris, Pong lub Snake z wykorzystaniem przycisków, a także do wyświetlania informacji o pogodzie lub wiadomości. Nakładka Scroll HAT Mini współpracuje z każdą 40-pinową wersją minikomputera Raspberry Pi. 

Nakładka Scroll HAT mini

   

Nakładka dla Raspberry Pi Scroll Hat Mini z białymi diodami LED oraz czterema przyciskami do indywidualnego zastosowania przez użytkownika.
Nakładka Scroll HAT miniNakładka Scroll HAT Mini wyposażona została w 119 białych diod LED z możliwością sterowania jasnością każdej diody z osobna. Diody ułożone są w matrycę 17 x 7.

Główne cechy nakładki Scroll Hat Mini dla Raspberry Pi

  • 119 diod LED w kolorze białym, ułożonym w matrycy 17 x 7
  • Możliwość regulacji jasności każdej diody LED z osobna za pomocą interfejsu PWM minikomputera Raspberry Pi
  • Układ IS31FL3731 sterujący diodami LED (komunikuje się poprzez interfejs I2C o adresie 0x74)
  • Wbudowane 4 przyciski do indywidualnego wykorzystania
  • Płytka w formacie mini HAT
  • W pełni zmontowana (nie wymaga lutowania)
  • Kompatybilna z każdą 40-pinową wersją minikomputera Raspberry Pi
  • Gotowa biblioteka Python przygotowana przez producenta
  • Wymiary płytki: 65 x 30 x 10 mm

Oprogramowanie nakładki Scroll Hat Mini

Producent przygotował bibliotekę Python dla nakładki Scroll Hat Mini, w repozytorium znajdują się również przykładowe kody wykorzystania nakładki. 

Scroll HAT Mini - matryca 17x7 LED - nakładka do Raspberry Pi - Pimoroni PIM491

Nakładka Scroll HAT Mini to matryca LED o wymiarach 17 x 7 składająca się ze 119 diod w kolorze białym. Rozszerzenie zostało skonstruowane przez markę Pimoroni i jest kompatybilne z płytkami Raspberry Pi posiadającej 40 pinów GPIO (Raspberry Pi 4B, 3B+, Zero i wiele innych).

Znajdujące się w nakładce diody LED są sterowane przy pomocy wbudowanego układu Holtek HT16D35A. Jasność i moment zapalania się każdej z diod mogą być regulowane niezależnie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niezwykłych efektów wizualnych. Dodatkowo na płytce znajdują się cztery przyciski typu tact switch do dyspozycji użytkownika.

Wykorzystaj Scroll HAT Mini w swoim projekcie

Nakładkę Scroll HAT Mini można wykorzystać w rozmaitych projektach z Raspberry Pi, na przykład jako wyświetlacz do pokazywania animacji czy krótkich wiadomości tekstowych, a także grania w proste gry. W sekcji pod opisem znajdziesz link do strony producenta, a także biblioteki Python w serwisie GitHub.

W naszej ofercie znajdziesz również ogromny wybór innych nakładek Raspberry Pi Hat, w tym klawiatury, wyświetlacze, czujniki, ekspandery wyprowadzeń, moduły AI, sterowniki silników i serw czy rozszerzenia gamingowe, a także szeroką gamę akcesoriów i dodatków do płytek z tej serii.

Szerokość opakowania 12 cm
Wysokość opakowania 18 cm
Głębokość opakowania 1 cm
Masa opakowania 0.019 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: