Silnik krokowy 42SHDC1065Z-19WT 200 kroków/obr 4,48V / 0,8A / 0,28Nm do drukarki Flashforge Adventurer 3
Indeks: FFO-18649 EAN: 5904422362294
Silnik krokowy 42SHDC1065Z-19WT osi x/y/z do drukarki Flashforge Adventurer 3. Posiada rozdzielczość 200 kroków na obrót. Pobiera 0,8 A na cewkę. Moment obrotowy silnika wynosi 2,85 kg*cm. Jego wymiary to 42 x 42 x 34 mm (NEMA17).
Silnik krokowy 42SHDC1065Z-19WT 200 kroków/obr 4,48V / 0,8A / 0,28Nm do drukarki Flashforge...
Niedostępny
Produkt wycofany i
Producent: Flashforge
Uwaga!
Sprzedaż produktu została zakończona. Sprawdź inne w tej kategorii.
Opis produktu: Silnik krokowy 42SHDC1065Z-19WT 200 kroków/obr 4,48 V / 0,8 A / 0,28 Nm do drukarki Flashforge Adventurer 3
Silnik krokowy 42SHDC1065Z-19WT osi x/y/z do drukarki Flashforge Adventurer 3. Zasilany jest napięciem 4,48 V. Pobór prądu na cewkę wynosi 0,8 A. Moment obrotowy silnika to 2,85 kg*cm. Rozdzielczość to 200 kroków na obrót (1,8°).
Specyfikacja silnika krokowego
  • Rozdzielczość: 200 kroków/obrót (1,8°)
  • Napięcie znamionowe: 4,48 V
  • Pobór prądu: 0,8 A
  • Moment obrotowy: 2,85 kg*cm
  • Średnica wału: 5 mm
  • Standard: NEMA 17
  • Wymiary: 42 x 42 x 34 mm (bez wału)
Silnik krokowy osi x/y/z do drukarki Flashforge Adventurer 3
Silnik krokowy osiąga rozdzielczość 200 kroków na obrót, co w przeliczeniu daje dokładność 1,8°. Nalezy pamiętać, aby zadbać o odpowiednie parametry prądowe dla silnika - tylko wtedy silnik będzie w stanie pracować prawidłowo. Nominalnie sprzęt korzysta z napięcia 4,48 V, natomiast pobór prądu na cewkę to 0,8 A.
Osiągi silnika krokowego 42SHDC1065Z-19WT
Warto również zwrócić uwagę na dopasowanie sprzętu ze względu na wymiary - długość boków urządzenia jest równa (42 mm x 42 mm), a wysokość to 34 mm bez wału - jego średnica to 5 mm.
Długość 42 mm
Szerokość 42.0 mm
Wysokość 34 mm
Napięcie zasil. od 4.48 V
Napięcie zasil. do 4.48 V
Moment obrotowy 2.8 kg*cm
Silnik - śr. wał 5.0 mm
Silnik krokowy - prąd na cewkę 0.8 A
Silnik krokowy - rozdzielczość 200 kroków
Silnik krokowy - mocowanie NEMA17
Silnik krokowy - typ unipolarny
Flashforge - model Adventurer 3
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 5.5 cm
Głębokość opakowania 4.5 cm
Masa opakowania 0.23 kg
Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!
Opinie o produkcie
5/5
Średnia Ocena
5
Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Jari 28.12.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Pracuje !
geiger 18.03.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Bardzo dobry produkt, bardzo szybka wysyłka i bardzo dobry saler. Dzięki za wszystko
Markus 10.03.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wszystko świetnie
hector 27.02.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Idealne mocowanie i dostawa na czas. Świetnie!
Marian Ś. 28.06.2022 Potwierdzony zakup
Pasuje również do drukarek Qidi
Kraj pochodzenia: Polska
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: Botland B. Derkacz Sp. K., Gola 25A, 63-640 Bralin