Filtruj według
Cena
139 215
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Ravcore

Ravcore to polska firma działająca w branży gamingowej, zajmująca się produkcją wysokiej jakości sprzętu, zaspokajającego potrzeby najbardziej wymagających graczy. W jej asortymencie można znaleźć zarówno klawiatury, myszki, słuchawki, jak i sprzęt audio, kontrolery, komponenty ATX oraz akcesoria. Wszystkie z nich wyróżniają się oryginalnym i atrakcyjnym designem, co ma istotne znaczenie dla wszystkich miłośników różnego rodzaju gier. Ponadto, użytkownicy mogą liczyć na dobre parametry, komfort użytkowania oraz żywotność produktów. Cechą charakterystyczną jest również możliwość programowania poszczególnych urządzeń, co pozwala na dopasowanie konkretnych funkcji do potrzeb gracza. Sprzęt produkowany przez Ravcore został wykonany z solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu posłuży użytkownikom przez bardzo długi czas.

Ilość produktów: 2
Loading...

Klawiatura membranowo-mechaniczna Ravcore Hybrid

Hybrydowa klawiatura membranowo-mechaniczna posiada 12 klawiszy mechanicznych Kailh Blue oraz możliwość programowania klawiszy. Klawiatura posiada dwa poziomy podświetlenia
Indeks: MEB-11012
Indeks: MEB-11012
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 139,90 zł Cena 139,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Klawiatura Ravcore Blade - segmentowe podświetlenie LED

Membranowa klawiatura z segmentowym podświetleniem LED. Charakteryzuje się wytrzymałą obudową, membraną wysokiej jakości oraz programowalnymi profilami.
Indeks: MEB-10015
Indeks: MEB-10015
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 215,00 zł Cena 215,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Wysokiej jakości sprzęt komputerowy

W asortymencie Botland możesz znaleźć m.in. klawiaturę membranowo-mechaniczną, sygnowaną logiem Ravcore. Została ona wyposażona w 12 klawiszy mechanicznych z funkcją programowania, co pozwala na dopasowanie urządzenia do swoich wymagań. Dzięki zastosowaniu przełączników Kailh Blue, wyróżniają się one długą żywotnością, sięgającą aż 50 milionów kliknięć. Dodatkowo, sprzęt oferuje dwa poziomy podświetlenia, które prezentuje się atrakcyjnie zwłaszcza podczas nocnych rozgrywek. Podświetlenie zapewnia również widoczność klawiszy, co przekłada się na komfort gry oraz pełną kontrolę nad postacią. Klawiatura została wyposażona w technologię Anti-Ghosting, która umożliwia jednoczesne wciśnięcie 26 klawiszy. Zapewnia ona także brak opóźnień ruchu. Urządzenie gwarantuje świetną rozgrywkę oraz bezproblemowe działanie.

Klawiatury dla prawdziwych graczy

W naszej ofercie dostępna jest również klawiatura membranowa z segmentowym podświetleniem LED, która charakteryzuje się niezwykle wytrzymałą obudową. Sprzęt został wyposażony w 9 programowalnych przycisków, które sprawdzają się podczas obsługi ustawień makro. Podświetlenie także można regulować za pomocą programowania, w czterech segmentach. Dodatkowa funkcja, bardzo przydatna podczas rozgrywek to przycisk blokady Windows, dzięki któremu nie trzeba będzie obawiać się o przerwanie gry. Szukasz wysokiej jakości sprzętu gamingowego, wyróżniającego się atrakcyjnym wyglądem oraz dobrymi parametrami? Sprawdź ofertę Botland i polską firmę Ravcore.