Filtruj według
Cena
19 155
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-3) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Vipow

Pasjonaci elektroniki zapewne znają markę Vipow. Firma ta specjalizuje się w produkcji akumulatorów, baterii, ładowarek oraz elementów oświetleniowych. Vipow charakteryzuje dostarczanie klientom produktu na najwyższym poziomie, który posłuży im przez długi czas. Stąd kluczowe jest pełne zaangażowanie producenta w utrzymanie wysokiej jakości swojego asortymentu, poczynając od 2003 roku, kiedy to firma Vipow weszła na rynek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdziesz produkty, które stosujesz codziennie, a także bardziej specjalistyczne, które wymagają większej mocy do zasilania nowoczesnych urządzeń. Jeśli jesteś posiadaczem większego urządzenia wymagającego zasilania, to w Vipow również znajdziesz coś dla siebie. W dzisiejszych czasach powstają tak innowacyjne i różnorodne rozwiązania, jeśli chodzi o sprzęty elektroniczne, że kluczowe jest dobranie odpowiedniego zasilania, tak by nie zadziałać na szkodę sprzętu i zapewnić mu dłuższą żywotność. Mało kto zdaje sobie sprawę, że ten czynnik ma ogromny wpływ na prawidłowe i długie działanie naszych sprzętów.

Ilość produktów: 6
Loading...

Akumulator żelowy 12V 4Ah Vipow

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 12 V, pojemność 4,0 Ah.
5.0 (1)
Indeks: AKU-01530
Indeks: AKU-01530
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 47,70 zł Cena 47,70 zł
  • Darmowa dostawa

Akumulator żelowy 6V/1,3Ah Vipow

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 6 V , pojemność 1,3 Ah .
5.0 (5)
Indeks: AKU-03945
Indeks: AKU-03945
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 19,90 zł Cena 19,90 zł
  • Darmowa dostawa

Akumulator żelowy 6V 4,5Ah Vipow

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 6 V, pojemność 4,5 Ah.
5.0 (2)
Indeks: AKU-03433
Indeks: AKU-03433
Oczekiwanie na dostawę
Towar w trakcie przyjęcia - dostępny w ciągu kilku dni
Cena podstawowa 35,00 zł Cena 35,00 zł
  • Darmowa dostawa

Ładowarka do akumulatorów żelowych 8 etapowa Vipow - 12V/5A

Impulsowa, cyfrowa ładowarka do akumulatorów: żelowych, kwasowo - ołowiowych (standardowy, bezobsługowy, CA-AC, AGM)  z napięciem ładowania 12 V. Zasilana napięciem sieciowym...
Indeks: AKC-04568
Indeks: AKC-04568
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 155,00 zł Cena 155,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Latarka wodoodporna IP67 - LED 3W

Latarka wodoodporna wyposażona w diodę LED 3 W o jasności strumienia światła 110 lm. Przydatna np. przy szukaniu elementów elektronicznych odłożonych w  ciemnej piwnicy :)
Indeks: NSZ-05344
Indeks: NSZ-05344
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 24,90 zł Cena 24,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Akumulator żelowy 12V 10Ah Vipow

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 12 V, pojemność 10,0 Ah.
Indeks: AKU-01746
Indeks: AKU-01746
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 89,90 zł Cena 89,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Asortyment Vipow

Jak już wiemy, flagowym produktem Vipow są elementy przeznaczone do zasilania urządzeń, o różnej mocy. Produkty tej firmy mają opinie niezawodnych, co umożliwia wykorzystywanie ich w różnych warunkach. Doskonałym przykładem są akumulatory żelowe, które cechuje długa żywotność, a także bardzo niski poziom samorozładowania. Ponadto zapewniają one brak konieczności obsługi oraz co bardzo ważne – bezpieczeństwo w użytkowaniu. Mało się o tym mówi, a nawet myśli, ponieważ zasilanie uznaje się za coś naturalnego i prostego. Jednak entuzjaści elektroniki, zdają sobie sprawę, jak istotne jest prawidłowe dobranie akumulatorów czy baterii. Co więcej, akumulatory żelowe spełniają swoją funkcję doskonale, ponieważ utrzymują one odpowiednią moc. Vipow stawia na jakość i niezawodność, dlatego skorzystaj z oferty marki i ciesz się świetnym produktem.

Produkty dostępne w sklepie Botland

Nasz sklep również posiada w ofercie produkty Vipow, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów oraz dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań. W Botland znajdziesz akumulatory żelowe bezobsługowe i bezwyciekowe, które są przeznaczone do wielokrotnego ładowania. Doskonałym przykładem jest zastosowanie takiego akumulatora w samochodzie. Rozładowany akumulator nie pozwoli na jazdę, a bardzo często dzieje się tak, że rozładowuje się on ze względu na słabą jakość i bardzo szybki proces samorozładowania, szczególnie w przypadku, gdy auto przez jakiś czas nie było używane. Akumulatory Vipow są na najwyższym poziomie, stąd możemy się czuć bezpiecznie, wybierając je do naszego samochodu czy innych urządzeń. Oprócz tego możesz znaleźć u nas latarki wodoodporne, które wyposażone są w diody LED, co bardzo przyda się w ciemności i w deszczu. Produkty Vipow mają bardzo dobre noty na rynku, co tylko może upewnić nas w swoim wyborze. Skorzystaj z oferty tej firmy i ciesz się sprawnymi urządzeniami.