Filtruj według
Cena
1049 1049
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Ultraleap

Ultraleap to pionier technologii interaktywnych w branży XR, gier, reklamowej i marketingowej. Obszar specjalizacji produktów firmy obejmuje interaktywne kioski, publiczne ekrany dotykowe, windy czy bankomaty, a wszystko to za pomocą bezdotykowego sterowania gestami i modernizacji już istniejących ekranów dotykowych. Wciągające, intuicyjne i niewymagające wysiłku - możesz sięgnąć i dotknąć wirtualnej rzeczywistości z Ultraleap używając tylko rąk tak, jak robisz to w prawdziwym świecie.

Ilość produktów: 1
Loading...

Leap Motion Controller 2 - precyzyjny czujnik gestów - Ultraleap

Leap Motion Controller 2 od firmy Ultraleap to kompaktowe urządzenie do śledzenia ruchów rąk, umożliwiające interakcję z komputerem za pomocą gestów . Wykorzystując...
Indeks: ADA-23818
Indeks: ADA-23818
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 1 049,00 zł Cena 1 049,00 zł
  • Darmowa dostawa

Sterowanie gestami i rzeczywistość rozszerzona

Rzeczywistość rozszerzona (AR, XR, ang. augmented reality; extended reality) to technologie łączące elementy rzeczywistego świata z cyfrowymi danymi i pozwalające na hybrydowe doświadczenia. W rzeczywistości rozszerzonej dane cyfrowe są nakładane na rzeczywisty świat… w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że użytkownik może oglądać otoczenie z dodatkowymi informacjami, obiektami lub treściami, które są wyświetlane na ekranie. Zaawansowane kamery i sensory zbierają informacje na temat ruchów dłoni użytkownika, a następnie oprogramowanie przetwarza te dane i umożliwia kontrolę różnych funkcji lub interakcję z cyfrowym środowiskiem.

AR, XR i MR wokół nas

Zobaczyć znaczy uwierzyć, a cyfrowa rzeczywistość ma już swoje grono wielbicieli. W sektorze edukacyjnym AR dostarcza interaktywnych i angażujących lekcji. Gama produktów Ultraleap pomoże przekształcić tradycyjne podręczniki w interaktywne doświadczenia, umożliwiając uczniom naukę poprzez wizualizację i interakcję. W dziedzinie przemysłu i produkcji XR może być używane do szkoleń pracowników, wirtualnego projektowania, analizy efektywności procesów produkcyjnych, sterowania i monitorowania maszyn. W branży handlu detalicznego coraz częściej napotykamy na interaktywne doświadczenia zakupowe, wirtualne przymiarki ubrań czy aranżacje mebli przed zakupem. Prawdziwie unikalny świat otwiera przed nami rozrywka, gdzie gry i wizualizacje AR przenoszą elementy wirtualne do środowiska rzeczywistego. A gdzie są turystyka? Architektura? Projektowanie i design? Są już w cyfrowej rzeczywistości! Ultraleap jest niczym przedłużenie percepcji wszędzie tam, gdzie potrzebujesz tego Ty, Twoi uczniowie, współpracownicy, goście i klienci.