Filtruj według
Cena
1599 4299
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Nashenbot

Nashen Robotics koncentruje się na badaniach i rozwoju robotów edukacyjnych w obszarze sztucznej inteligencji (AI). Znaczna część oferty jest kierowana do przedsiębiorstw high-tech lub w trakcie modernizacji, które poszukują konkurencyjności poprzez rozwiązania z kręgu oprogramowania, programów nauczania i kryteriów oceny jako jednej z wartości. To właśnie te wyznaczniki i pryncypia pracy czynią Nashenbot elastycznym i przyswajalnym w nowoczesnej edukacji, szeroko rozumianych instytucjach i placówkach szkoleniowych.

Ilość produktów: 2
Loading...

MPBOT 209 - robot edukacyjny - Nashenbot

MPBOT 209 to innowacyjny robot edukacyjny zaprojektowany w technologii „ Screen Free ”. Ten unikalny sterownik zastępuje tradycyjne urządzenia, takie jak tablety, telefony czy...
Indeks: ARK-23174
Indeks: ARK-23174
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 1 599,00 zł Cena 1 599,00 zł
  • Darmowa dostawa

Aisteam 101S - robot edukacyjny - Premium pack - Nashenbot 502101

Aisteam 101S to robot od firmy Nashenbot , który łączy w sobie tradycyjne elementy, takie jak możliwość budowania i programowania , z nowoczesnym podejściem, wprowadzając...
Indeks: ARK-23175
Indeks: ARK-23175
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4 299,00 zł Cena 4 299,00 zł
  • Darmowa dostawa

Innowacyjna robotyka edukacyjna

Nowoczesne roboty edukacyjne cechuje potencjał przekraczania granic samej edukacji. Łatwo odnaleźć wśród niej korzyści dla sektorów biznesowych i przemysłu. Jeżeli praca z robotami w edukacji zachęca do innowacyjnego podejścia do problemów, to osoby, które w młodym wieku zdobywają doświadczenie z robotyką, zawsze przynoszą świeże spojrzenie i kreatywne pomysły. Edukacja w zakresie robotyki to identyfikacja procesów, które mogą być zautomatyzowane, a to z kolei prowadzi do efektywniejszej pracy i redukcji kosztów.

Interdyscyplinarność w technologii z AiCode

Nauka programowania, rozwijanie kreatywności, tworzenie własnych rozwiązań i projektów,

myślenie analityczne i komputacyjne - znamy to już jako swoisty standard w nauczaniu STEM i wykorzystywaniu robotów do celów szkoleniowych. Nashenbot proponuje AiCode - to platforma kodowania wspomagana sztuczną inteligencją (AI) nowej generacji zapewniająca szybsze i dokładniejsze kodowanie, w tym kodowanie kliniczne w przypadku ambulatoryjnych, szpitalnych i dziennych wizyt lekarskich. Przykładowo AiCode konwertuje dowolną część dokumentacji medycznej (notatki, badania laboratoryjne, wyniki radiologiczne, podsumowanie wypisu) na najbardziej odpowiednie kody medyczne w ciągu kilku sekund. W ślad za tym podąża zautomatyzowany i płynny przepływ pracy oparty na sztucznej inteligencji, który umożliwia nawigację, wyszukiwanie i identyfikację. A jeżeli coś sprawdza się w medycynie, to jest to najbardziej pożądana rekomendacja dla innych systemów, w których możesz zaimplementować rozwiązania robotyki AI - od edukacji najmłodszych w kodowaniu blokowym aż po wykorzystanie języka Python.