Filtruj według
Cena
89 97
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Sena

Firma Sena powstała w 1992 roku i ma siedzibę w Garwolinie. Początkowo wiodącymi produktami firmy były pokrowce samochodowe, a następnie także dywaniki i foteliki samochodowe. Sena zajmuje się także dystrybucją innych akcesoriów samochodowych, takich jak płyny i smary eksploatacyjne, wycieraczki, żarówki zapasowe, środki czyszczące, kołpaki, kanistry, a także prostowniki do ładowania akumulatorów. W 2013 roku firma Sena uruchomiła produkcję pod własnym szyldem o nazwie Q11. Produkty firmy charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność.

Ilość produktów: 2
Loading...

Ładowarka, prostownik do akumulatorów Sena 6V/12V - 4,2A

Impulsowa, cyfrowa ładowarka do akumulatorów: żelowych, kwasowych, WET, GEL i AGM z możliwością  wyboru napięcia 6 V lub 12 V DC. Zasilana napięciem sieciowym 230 V, posiada...
Indeks: AKC-03120
Indeks: AKC-03120
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 89,00 zł Cena 89,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Ładowarka, prostownik Sena do akumulatorów 6V/12V - 4A

Ładowarka do akumulatorów kwasowych, żelowych, AGM do samochodów, motocykli, itp. z możliwością  wyboru napięcia 6 V lub 12 V DC. Zasilana napięciem sieciowym 230 V, posiada...
Indeks: AKC-06745
Indeks: AKC-06745
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 97,00 zł Cena 97,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Obecność na rynku krajowym i zagranicznym

Od początku istnienia firmy sukcesywnie zdobywamy rynek krajowy i zagraniczny. Dystrybuujemy nasze produkty poprzez sieci hipermarketów, sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. Wieloletnia obecność na rynku europejskim pozwoliła zdobyć zaufanie oraz spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Firma Sena od czasu rozpoczęcia działalności zdobyła uznanie na rynku Polskim, a także za granicą kraju. Produkty firmy są dystrybuowane do wielkich sieci hipermarketów, a także sklepów motoryzacyjnych. Obecność na rynku od 1992 roku zaowocowała spełnieniem oczekiwań klientów i zdobyciem uznania. Artykuły dystrybuowane przez firmę Sena, są wysyłane do sprzedaży głównie do krajów Europy środkowo-wschodniej, a także Belgii, Grecji, Hiszpanii, Dubaju, Niemiec, Rosji, Szwajcarii i Austrii.

Inteligentne ładowarki z funkcją ładowania wieloetapowego

Oferowane przez sklep Botland ładowarki Sena są wyposażone w mikroprocesorowy system ładowania wieloetapowego, które rozpoczyna się sprawdzeniem stanu akumulatora pod kątem napięcia, stopnia naładowania i jego zasiarczenia. Po wyborze napięcia ładowania, akumulator jest odsiarczany i rozpoczyna się proces właściwego ładowania. Następnie akumulator jest podładowywany do napięcia minimalnie większego od znamionowego. Po naładowaniu, ładowarka automatycznie przechodzi w stan podtrzymania napięcia. Ładowarki cechuje wysoka uniwersalność - można ich używać zarówno do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych z mokrym elektrolitem, jak i akumulatorów żelowych oraz AGM.