Filtruj według
Cena
59 93
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-3) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Talvico

Do produktów marki Talvico zaliczają się przewody, adaptery, akumulatory, taśmy LED, testery sieci, przyłącza DVI, anteny samochodowe, przetworniki video, taśmy elektroizolacyjne, extendery HDMI. Krótko mówiąc jest to bogata oferta związana ze światem elektroniki. Marka Talvico jest często spotykana w dobrych sklepach, ponieważ wielu klientów nauczyło się doceniać jakość tych produktów. Trudno przecenić możliwość zakupu czegoś, co świetnie spełni nasze oczekiwania i w dodatku okaże się być niezawodnym dodatkiem do wszelkich prac, jakich będziemy się podejmować w przyszłości. Talvico odnosi sukces nie bez powodu, lecz w związku z wieloletnim budowaniem opinii wśród klientów z całego świata. W dzisiejszych czasach walka o serce potencjalnego nabywcy jest wyjątkowo trudna, więc sukces na tym polu dodatkowo zyskuje na wartości. Jeżeli jesteśmy wyposażeni w urządzenie, które dobrze się sprawuje, lecz niektóre z jego elementów mogłyby zostać wymienione na lepsze zamienniki, wtedy warto brać pod uwagę Talvico.

Ilość produktów: 2
Loading...

Akumulator żelowy 12V 3,4Ah Xtreme

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 12 V , pojemność 3,4 Ah .
Indeks: AKU-03947
Indeks: AKU-03947
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 59,90 zł Cena 59,90 zł
  • Darmowa dostawa

Akumulator żelowy 12V 9Ah Motoma

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 12 V, pojemność 9 Ah.
Indeks: AKU-02878
Indeks: AKU-02878
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 93,00 zł Cena 93,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Talvico – marka spełniająca wysokie oczekiwania

Idealnym przykładem korzystania z określonego urządzenia oraz podjęcia się próby udoskonalenia go za pomocą produktów marki Talvico, będzie na przykład możliwość podniesienia jakości w swoim multimetrze. Jeżeli mamy zwykły multimetr w ekonomicznym wydaniu, zapewne jego przyłącza pomiarowe są jego słabym elementem. Chodzi o to, że przy niskich temperaturach prawdopodobnie doświadczymy negatywnych efektów związanych z wygodą korzystania ze wspomnianych przyłączy pomiarowych – mogą zrobić się twarde, zacząć pękać. W tym celu można na przykład kupić zamienniki wyższej jakości marki Talvico. Zyskamy wtedy możliwość udoskonalenia naszego urządzenia, poprzez wymianę jego najsłabszego elementu. To tylko przykład ukazujący sens korzystania np. z zamienników dostępnych w bogatej ofercie produktów tej marki. Właśnie dlatego w sklepie Botland można zaopatrzyć się w różne produkty wysokiej jakości, które po prostu ułatwiają życie. Jest to również elektronika marki Talvico.