Filtruj według
Cena
199 199
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Steinel

Steinel to producent rozwiązań z zakresu techniki domowej, grzewczej i przemysłowej. Firma obecnie może pochwalić się oddziałami w pięciu europejskich lokalizacjach, chociaż jej główną siedzibą jest niemiecka miejscowość Herzebrock-Clarholz. Marka Steinel jako pierwsza wprowadziła na rynek komercyjne czujniki ruchu do oświetlenia zewnętrznego.

Ilość produktów: 1
Loading...

Opalarka na gorące powietrze Steinel HL1821S

Opalarka firmy Steinel o szerokim zastosowaniu , wykonana z wysokiej jakości komponentów. Model HL1821S został wyposażony w silnik o mocy 1800 W , wydmuchujący powietrze o...
Indeks: LUK-22813
Indeks: LUK-22813
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 199,00 zł Cena 199,00 zł
  • Darmowa dostawa

Steinel – historia firmy

Początki historii marki Steinel sięgają jeszcze roku 1957, kiedy to podczas studiów Heinrich Wolfgang Steinel rozpoczął produkcję elektronicznych elementów grzewczych. W 1959 roku założyciel firmy postanowił w pełni skupić się na swojej działalności i rozszerzył ofertę o elementy grzewcze, dedykowane dla suszarek do włosów i ekspresów do kawy. Szybki rozwój marki sprawił, że w 1978 roku musiała się ona przenieść do miejscowości Herzebrock-Clarholz, położonej w zachodniej części Niemiec. Od 1980 roku Steinel produkuje pistolety do kleju na gorąco, a w 1983 roku wprowadzono do sprzedaży pierwsze opalarki, które są obecnie niezwykle popularnym wśród konsumentów elementem oferty.

Steinel – prekursor komercyjnych czujników ruchu

Obecnie marka Steinel kojarzona jest głównie z produkcji czujników ruchu, współpracujących z elementami oświetlenia zewnętrznego. Firma jako pierwsza wprowadziła takie rozwiązanie na rynek komercyjny. W trakcie ponad 60-letniej historii marki zaprezentowano wiele niezwykle ciekawych, charakteryzujących się ponadprzeciętną jakością wykonania, produktów. Steinel uznawany jest za światowego lidera w dziedzinie technologii czujników ruchu i oświetlenia LED.