Filtruj według
Cena
113 113
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Felo

Niemieckie produkty technologiczne są znane na całym świecie za sprawą dbałości o szczegóły oraz niezawodności. Nic dziwnego, że napis Made in Germany stał się symbolem wysokiej jakości i jest swego rodzaju gwarancją, która niezmiennie budzi zaufanie odbiorców w różnych krajach Europy oraz na pozostałych kontynentach. Do grona niemieckich firm z wieloletnią tradycją należy założona w 1878 roku – czyli przeszło 140 lat temu – marka Felo, której produkty znajdziesz w sklepie dla robotyków Botland.

Ilość produktów: 1
Loading...

Zestaw wkrętaków izolowanych Ergonic VDE + próbnik Felo 41396398 - 6szt.

Zestaw zawierający 5 sztuk wkrętaków . Ich rękojeść powleczona jest  powłoką izolacyjną VDE , która zapewnia ochronę w trakcie pracy z napięciem do 1000 V. Oprócz tego do...
Indeks: LUK-22811
Indeks: LUK-22811
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 113,00 zł Cena 113,00 zł
  • Darmowa dostawa

Felo – półtora wieku innowacji

Firma Felo jest producentem wysokiej klasy narzędzi ręcznych - choć specjalizuje się głównie w rozmaitych wkrętakach, to w ofercie marki można znaleźć także klucze nasadowe, szczypce, kombinerki, ściągacze izolacji, a nawet… otwieracze do butelek. Niemiecki producent nie próżnuje i sukcesywnie wprowadza rozmaite, unikalne rozwiązania, często chronione międzynarodowymi, europejskimi patentami. W opisach poszczególnych serii narzędzi można zresztą zauważyć dbałość o szczegóły technologiczne i zaskakujące, niezwykle przemyślane oraz użyteczne ułatwienia, które doskonale zrozumie każdy, kto często wykonuje prace manualne związane z instalacjami elektryki i automatyki przemysłowej czy też montażem bądź serwisem rozmaitych urządzeń.

ERGONIC – wysokiej klasy wkrętaki dla najbardziej wymagających profesjonalistów

Przykładowo – seria wkrętaków ERGONIC posiada specjalne, 3-komponentowe rękojeści, które pod ergonomicznie wyprofilowaną, antypoślizgową powierzchnią, posiadają specjalne, miękkie „poduszki” z bardzo elastycznego polimeru. Dzięki doskonałemu dopasowaniu do anatomii ręki, narzędzia nie tylko świetnie „leżą” w dłoni, ale przede wszystkim znacznie redukują zmęczenie podczas długotrwałej pracy, niwelują problem odgnieceń i pęcherzy, a także poprawiają przeniesienie momentu obrotowego na końcówkę wkrętaka. Niektóre wersje wkrętaków ERGONIC są wyposażone w przelotowy, metalowy trzpień, wokół którego osadzona jest rękojeść – odsłonięta końcówka metalu po stronie trzonka pozwala na pobijanie wkrętaka młotkiem, co w przypadku konwencjonalnych wkrętaków mogłoby skończyć się uszkodzeniem tworzywowego uchwytu. W naszej ofercie znajdziesz zestaw 5 sztuk wkrętaków ERGONIC VDE wraz z próbnikiem napięcia – izolacja narzędzi pozwala na bezpieczną pracę z napięciami do 1000 V, choć producent deklaruje wykonywanie wewnętrznych testów wszystkich wkrętaków napięciem aż 10-krotnie wyższym!

W katalogu niemieckiego producenta znalazł się także szereg interesujących propozycji, niespotykanych w ofertach innych firm. Warto wspomnieć chociażby o wkrętakach z serii E-SMART – narzędzia te są konwertowalne do postaci zwykłego, „dużego” wkrętaka, zaś po zdjęciu wydrążonej rękojeści i założeniu specjalnej końcówki, przyjmują one postać wkrętaka precyzyjnego. Innym, ciekawym rozwiązaniem są izolowane bity, oferujące zabezpieczenie podczas prac z napięciami do 1 kV i wyposażone w różnokolorowe korpusy, ułatwiające szybką wymianę końcówek podczas pracy.