Filtruj według
Cena
339 339
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lisciani Sklep Botland

Marka Lisciani jest doskonale znana na świecie - a ofertę zabawek i gier edukacyjnych rozwija już od trzech dekad. Założycielem firmy - która nazwę wzięła zresztą od nazwiska swojego twórcy - był Giuseppe Lisciani, włoski pisarz i wydawca, a przede wszystkim badacz i wielki entuzjasta pedagogiki. Zainteresowanie rozwojem dziecka, począwszy od najwcześniejszych etapów jego życia, wpłynęło zarówno na misję, jak i ofertę firmy i jest w niej widoczne aż do dziś - wszystkie produkty dostarczane przez Lisciani, od zabawek i gier, aż po roboty edukacyjne realizują ściśle założone cele: rozwijają umiejętności i kompetencje dziecka (w tym językowe, komunikacyjne, matematyczne i logiczne), wspierają rozwój emocjonalny, zachęcają do poznawania świata i odkrywania rządzących nim reguł.

Ilość produktów: 1
Loading...

Step - robot edukacyjny - Lisciani

Edukacyjny robot Step to idealny prezent dla dziecka. Jest to  przyjazna,   innowacyjna zabawka , rozbudzająca ciekawość i chęć poznawania świata. Poprzez zabawę dziecko uczy...
4.5 (2)
Indeks: PND-22294
Indeks: PND-22294
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 339,00 zł Cena 339,00 zł
  • Darmowa dostawa

Oferta marki Lisciani

Punkt wyjścia do opracowania każdego z produktów marki Lisciani stanowią określone cele pedagogiczne do zrealizowania. Dlatego przy wyborze zabawek i gier warto kierować się przedziałem wiekowym, dla którego są one rekomendowane. Zestawy bazują na dobrze znanych i sprawdzonych od lat pomysłach, takich jak puzzle 2D i 3D, łamigłówki, planszówki, kolorowe karty, tablice, ale także akcesoria kreatywne czy proste sprzęty laboratoryjne. Szczególnie ciekawie prezentują się pod tym względem roboty edukacyjne Lisciani, w tym bodaj najpopularniejszy Step, przeznaczony dla małych użytkowników w wieku od 3 do 8 lat. Podczas zabawy robot edukacyjny wchodzi w rolę towarzysza i przewodnika dla dziecka, inspiruje i zachęca do realizacji przewidzianych wcześniej zadań. W przypadku modelu Step największą atrakcją dla młodych odkrywców okazuje się fakt, że wyposażony w mechaniczne ramię robot tworzy dla nich proste szkice i zachęca do wspólnego rysowania.