Filtruj według
Cena
47 48
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki StarLight

StarLight to firma specjalizująca się w pracach badawczo-rozwojowych, w produkcji i dystrybucji akumulatorów kwasowo-ołowiowych, a także innych produktów związanych z zasilaniem. Ciągły rozwój technologii oraz szczegółowo zaplanowany proces produkcyjny na każdym etapie zapewniają wysoką jakość produktów. Sklep Botland oferuje akumulatory VRLA, które znakomicie sprawdzą się w większości zastosowań i usług technicznych dla klientów z branży systemów bezpieczeństwa i alarmowych, zasilania, elektromobilności, fotowoltaiki, energetyki wiatrowej, oświetlenia, łączności, elektroniki, a także systemów wbudowanych i aplikacji o charakterze rozrywkowym.

Ilość produktów: 1
Loading...

Akumulator żelowy 12V 3,2Ah

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 12 V, pojemność 3,2 Ah.
4.5 (2)
Indeks: AKU-06878
Indeks: AKU-06878
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 47,90 zł Cena 47,90 zł
  • Darmowa dostawa

Akumulatory żelowe StarLight – mnóstwo zalet praktycznych

W odróżnieniu od popularnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych z elektrolitem ciekłym elektrolit w akumulatorach żelowych ma lepką konsystencję żelową, a jego obudowa jest próżniowo zamknięta. Dzięki temu został zlikwidowany problem polegający na istnieniu sporego ryzyka wycieku elektrolitu, tak jak ma to miejsce w klasycznych akumulatorach kwasowo-ołowiowych. W tym miejscu wychodzi ważna zaleta praktyczna akumulatorów żelowych Starlight – można z nich korzystać, montując je w dowolnej pozycji geometrycznej w różnych urządzeniach. W każdym ogniwie składowym akumulatora żelowego znajduje się zawór bezpieczeństwa, który automatycznie koryguje ciśnienie, co zapobiega uszkodzeniu akumulatora w trakcie procesu ładowania. Ponadto wysoka odporność na skrajne temperatury i wibracje oraz możliwość głębokiego rozładowania umożliwiają używanie tych akumulatorów do zasilania szczególnie energochłonnych urządzeń, takich jak np. pojazdy elektryczne.

Akumulatory StarLight – uniwersalne, wydajne i bezpieczne

Oferowany przez sklep Botland akumulator żelowy StarLight o napięciu wyjściowym 12 V i pojemności 3,2 Ah odznacza się niewielkimi wymiarami obudowy oraz niską masą. Dzięki temu może być zastosowany w wielu popularnych aplikacjach – również tam, gdzie zakres miejsca jest szczególnie ograniczony. Akumulatory StarLight umożliwiają długą pracę pod obciążeniem do głębokiego rozładowania. Przykładowe aplikacje takich akumulatorów to m.in. systemy zasilania awaryjnego (UPS), przenośne urządzenia elektryczne, testowanie maszyn i urządzeń, kasy fiskalne, a także małe samochody zdalnie sterowane.