Filtruj według
Cena
85 85
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Powermat

Powermat działa na rynku po 1990 roku. Ten polski producent doskonale wie, jak ważne w pracy warsztatowej są niezawodne elektronarzędzia. Są właściwie przedłużeniem naszych dłoni. Jeżeli masz odpowiednie narzędzie wysokiej jakości, to możesz stworzyć lub naprawić prawie wszystko. Oferta Powermat opiera się o jakość, bezpieczeństwo i wszystko to, co czyni narzędzia warsztatowe wydajnymi i niezawodnymi - a jeżeli przy okazji oznacza mniej pracy i frustracji dla użytkownika, to tym lepiej!

Ilość produktów: 1
Loading...

Opalarka na gorące powietrze Powermat PM-OP-2000

Opalarka elektryczna  Powermat , charakteryzująca się wysoką jakością . Wyposażona jest w silnik elektryczny o mocy  2000 W , dający temperaturę na poziomie 600°C ....
Indeks: ASR-21995
Indeks: ASR-21995
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 85,00 zł Cena 85,00 zł
  • Darmowa dostawa

Opalarki i pistolety na gorące powietrze

Znajdziesz je w ofercie Botland dzięki naszej współpracy z Powermat. Znane także jako pistolet lub dmuchawa na gorące powietrze. Niektórzy twierdzą, że przypomina trochę suszarkę, ale z tym porównaniem bądźmy lepiej ostrożni - dmuchawa termiczna Powermat AS5080 oferuje moc 2000 W i temperaturę na poziomie 600°C! Pistolety na gorące powietrze spotykane wszędzie tam, gdzie niezbędne jest ściąganie izolacji, i to zwykle najbardziej interesuje wszystkich tych, którzy majstrują wśród przewodów i elektroniki. Te specjalistyczne elektronarzędzia możemy jednak również wykorzystać przy nieco mniej oczywistych zadaniach takich jak rozmrażanie rur podczas zimowych chłodów, usuwanie farby i starych tapet podczas remontu lub zmiany wystroju, osuszanie, usuwanie podłóg, tapicerowanie lub naprawa mebli. Powiedzmy to sobie jasno: opalarka elektryczna do warsztatu jest równie przydatna, co opalarka w domu.

Narzędzia warsztatowe, budowlane, wielofunkcyjne, czyli na każdą okazję

Pistolety grzewcze są powszechnie stosowane w gospodarstwach domowych. Są również używane do pracy z tworzywami sztucznymi (rury PCV, elastyczne w celu zginania), do zmiękczania wosku i klejów i oczywiście w elektronice, czyli chyba najczęściej spotykane opalarki do termokurczy i opalarki do folii. Z ciekawostek: istnieją również opalarki spożywcze stosowane w cukiernictwie czy nieco bardziej wykwintnych sposobach przygotowywania mięsa. A pozostałe narzędzia w Botland? Uff! Skoro w tytule powiedzieliśmy, że mamy akcesoria do wszystkiego, to pozostaje nam pokierować Cię do kategorii Narzędzia i wybrać coś dla siebie. Narzędzia do elektroniki, elektronarzędzia, narzędzia precyzyjne, narzędzia do naprawy, typowo domowe, warsztatowe, budowlane, ogrodnicze, narzędzia naprawdę małe, takie jak pęsety czy taśmy, aż po kompletne zestawy warsztatowe z narzędziami… jeżeli pomyślałeś o jakimś narzędziu, to najprawdopodobniej byliśmy pierwsi albo od dawna gości ono w naszym asortymencie. Zostań z nami w Botland, a na pewno dobierzemy coś razem!