Filtruj według
Cena
449 14000
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Makerzoid

Makerzoid jest producentem robotów programowalnych i zabawek edukacyjnych przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i młodzieży w różnym wieku. Główna siedziba firmy znajduje się w jednym z najbardziej rozwiniętych technologicznie miast na świecie, czyli Hongkongu. Ponadto Makerzoid specjalizuje się w produkcji rozbudowanych zestawów umożliwiających zbudowanie nawet kilkuset robotów. Zestawy zawierają m.in. scenariusze lekcyjne i kursy wideo.

Ilość produktów: 3
Loading...

Pakiet Makerzoid Robomaster Premium - zestaw klocków + 10 scenariuszy lekcyjnych

Makerzoid Robomaster Premium to zestaw, który stanowi przydatne narzędzie edukacyjne dla najmłodszych. To także bogata w możliwości opcja prowadzenia zajęć dla dzieci, która...
Indeks: ARK-21719
Indeks: ARK-21719
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 699,00 zł Cena 699,00 zł
  • Darmowa dostawa

Pakiet Makerzoid Robomaster RM-Standard - zestaw klocków edukacyjnych + 23 scenariusze lekcyjne

Makerzoid Robomaster RM-Standard  to zestaw klocków edukacyjnych, które po złożeniu tworzą programowalne roboty dla dzieci i młodzieży. Pakiet składa się z ponad 370 klocków...
Indeks: ARK-21720
Indeks: ARK-21720
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 449,00 zł Cena 449,00 zł
  • Darmowa dostawa

Pakiet Makerzoid Robomaster Premium - 24 zestawy klocków + 10 scenariuszy lekcyjnych

Zestaw  Makerzoid Robomaster Premium to rozwojowa i bogata w możliwości opcja prowadzenia zajęć dla dzieci i stworzenia dla uczniów własnej pracowni robotycznej. Pakiet...
Indeks: SOC-21733
Indeks: SOC-21733
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 14 000,00 zł Cena 14 000,00 zł
  • Darmowa dostawa

Makerzoid – budowanie robotów od najmłodszych lat

Makerzoid to rozpoznawalna na praktycznie całym świecie marka łącząca edukację i wysoką technologię (high-tech). Jej misją jest inspirowanie dzieci i młodzieży do realizowania marzeń, wyznaczania celów i bycia osobami twórczymi. Pierwsza, stworzona kompletnie od podstaw seria produktów Makerzoid została oparta o założenia STEAM (ang. science, technology, engineering, art and mathematics). To nowoczesne i zarazem edukacyjne podejście do kwestii uczenia się. Połączenie nauki, technologii, a także inżynierii i sztuki wyróżnia się kompleksowością. Tylko pełna edukacja równomiernie kształtuje młode umysły, które z jednej strony są edukowane w kierunku przedmiotów ścisłych, natomiast z drugiej rozwijają wrażliwość na piękno.

Zestawy Makerzoid – czyli nauka praktycznych umiejętności

Założyciel marki Makerzoid dorastał na prowincji, na której dostęp do nowych technologii i wysokiego poziomu edukacji był praktycznie zerowy. Chęć wyrównania szans i umożliwienie każdemu dziecku zdobycia praktycznych umiejętności były głównymi motywami, dzięki którym rozpoczął pracę nad robotami programowalnymi. Obecnie rozbudowane zestawy edukacyjne marki Makerzoid składają się nawet z kilkuset klocków. Dzięki nim można budować nie tylko własne roboty, ale również pojazdy oraz proste i zaawansowane konstrukcje.

Na szczególną uwagę zasługują pakiety premium zawierające np. 24 zestawy Robo Master. Dzięki nim można w każdej szkole i placówce edukacyjnej stworzyć pracownię robotyczną. W takiej klasie uczniowie uczą się m.in. umiejętności pracy w zespole. Dodatkowo ćwiczą koordynację (w szczególności schemat oko-ręka).

Roboty programowalne Makerzoid – nauka i zabawa w jednym

Zabawa i edukacja to najlepsze połączenie przyjemnych i pożytecznych rzeczy. Z tego powodu takie podejście do nauki wyróżnia się najwyższą skutecznością. W trakcie zajęć, podczas których wykorzystuje się zestawy Makerzoid, uczniowie rozwijają kreatywność i trenują wyobraźnię. Ponadto kształcą się w kierunku logicznego myślenia, a co za tym idzie podejmowania słusznych wyborów. Kolejną rozwijaną umiejętnością jest trafna decyzyjność pod presją czasu. Każde zajęcia edukacyjne odbywają się w ściśle określonych ramach czasowych. Oznacza to, że uczniowie powinni wykonać zadania w czasie wyznaczonym przez osobę prowadzącą zajęcia. Oprócz robotów programowalnych i zabawek edukacyjnych Makerzoid inwestuje i rozwija oprogramowanie. Autorska aplikacja jest w pełni kompatybilna z wybranymi zestawami, dzięki czemu uczniowie m.in. z poziomu urządzenia mobilnego (np. smartfona lub tabletu) mogą poznawać podstawy programowania. Łatwy i przede wszystkim intuicyjny w użyciu edytor graficzny bazuje m.in. na Scratch 3.0.