Filtruj według
Cena
25 38
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Motoma

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w badania i rozwój produktów, firma MOTOMA Power wypracowała sobie bardzo dobrą reputację wśród wielu klientów na rynku krajowym i zagranicznym, oferując wysokiej jakości produkty o bardzo dobrych osiągach, w przystępnych cenach oraz zapewniając serwis posprzedażowy. Niezawodne baterie i akumulatory Motoma sprawdzają się w wielu praktycznych zastosowaniach. Najważniejszym założeniem firmy MOTOMA Power, jest filozofia głosząca, że to jakość jest fundamentem marki, a usługa definiuje wartościowość marki.

Ilość produktów: 3
Loading...

Akumulator żelowy 12V 1,2Ah Motoma

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 12 V, pojemność 1,2 Ah .
Indeks: AKU-03852
Indeks: AKU-03852
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 36,90 zł Cena 36,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Akumulator żelowy 6V 4,5 Ah Motoma

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 6 V, pojemność 4,5 Ah.
Indeks: AKU-01531
Indeks: AKU-01531
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 37,90 zł Cena 37,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Akumulator żelowy 6 V 1,3 Ah Motoma

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 6 V, pojemność 1,3 Ah.
Indeks: AKU-03517
Indeks: AKU-03517
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 25,90 zł Cena 25,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Innowacyjne technologie w dziedzinie ekologicznego zasilania w energię elektryczną

MOTOMA Power to firma założona w 1994 roku, która specjalizuje się w technologii elektrochemicznych źródeł energii elektrycznej, ekologicznej energii oraz wdrażaniu baterii i akumulatorów w nowych technologiach. Projektowane i produkowane przez firmę MOTOMA Power baterie litowo-polimerowe charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz niezawodności w porównaniu do tradycyjnych baterii litowo-jonowych. Technologia baterii i akumulatorów MOTOMA łączy w sobie zredukowaną masę, zwiększoną gęstość energii oraz wydłużony cykl życia. Kluczowymi aplikacjami dla firmy są pojazdy elektryczne, pojazdy hybrydowe, elektronarzędzia, technika wojskowa i militaria, aparatura elektromedyczna, edukacja, telekomunikacja, elektronika, inteligentne sieci elektroenergetyczne, elektrownie wiatrowe i fotowoltaiczne, elektrownie geotermalne i systemy zasobników do magazynowania energii elektrycznej. Konstruktorzy nieustannie dbają o udoskonalanie swoich produktów oraz ich promocję, dzięki czemu MOTOMA jest jednym z liderów na rynkach światowych w dziedzinie baterii i akumulatorów.

Wzorowa współpraca z partnerami i klientami

Od czasu zaistnienia na rynku wraz z nieustannego rozwojem firmy, MOTOMA eksportuje swoje produkty do ponad 125 krajów z całego Świata oraz posiada agentów biznesowych w takich krajach jak Turcja, Izrael, Iran, Brazylia, Etiopia czy też Indie. Firma zawarła i podtrzymuje od wielu lat długotrwałe relacje biznesowe z dużymi firmami znanymi na całym Świecie, takimi jak m.in. Vestel, Emerson, Nokia, Osram czy Foxconn. Celem firmy jest dostarczanie klientom wysokiej jakości niezawodnych produktów w przystępnym cenach z gwarancją wsparcia technicznego od producenta wraz z serwisem. Specjaliści ds. marketingu oraz konstruktorzy z MOTOMA Power, na bieżąco śledzą potrzeby rynku i na tej podstawie udoskonalają rozwiązania techniczne w swoich produktach. Slogan firmy MOTOMA Power brzmi: “Kochaj, śmiej się, żyj!”. W ofercie sklepu Botland, dostępne są akumulatory żelowe MOTOMA o napięciach znamionowych wynoszących w zależności od modelu 6V lub 12V. Stanowią znakomite rozwiązanie jako źródło zasilania do dużych robotów, systemów zasilania awaryjnego, a także przenośnych urządzeń elektronicznych wrażliwych na fluktuacje napięcia zasilającego. Szczelnie zamknięta, bezobsługowa konstrukcja eliminuje wiele problemów eksploatacyjnych oraz jest bardzo bezpieczna w porównaniu do konwencjonalnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych, wymagających okresowego uzupełniania elektrolitu.