Filtruj według
Cena
77 79
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Polecane

Lista produktów marki Noctua

Firma Noctua specjalizuje się m.in. w produkcji wysokowydajnych wentylatorów przeznaczonych do chłodzenia procesorów. Przedsiębiorstwo nieustannie rozwija się w technologiach aerodynamicznych, dzięki czemu wentylatory wyróżniają się nie tylko wysoką efektywnością działania, ale również cichą pracą i niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną. Wszystkie wentylatory zostały zaprojektowane w Austrii.

Ilość produktów: 2
Loading...

Wentylator Noctua NF-A4X10 FLX 3700-4500 RPM - 40x40x10 mm - 3pinowy

NF-A4X10 FLX to zaawansowany wentylator klasy premium wyprodukowany przez firmę Noctua. Wymiary są równe 40 x 40 x 10 mm , a prędkość obrotowa mieści się w zakresie od 3700...
5.0 (4)
Indeks: ACT-21653
Indeks: ACT-21653
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 77,70 zł Cena 77,70 zł
  • Darmowa dostawa

Wentylator Noctua NF-A4X20 FLX - 40x40x20mm - 3pinowy

Zaawansowany wentylator klasy premium wyprodukowany przez firmę Noctua. Jego wymiary są równe 40 x 40 x 20 mm .  NF-A4X20 FLX został wykonany z wykorzystaniem...
5.0 (4)
Indeks: ACT-21654
Indeks: ACT-21654
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 78,90 zł Cena 78,90 zł
  • Darmowa dostawa

Noctua – optymalna temperatura

Aktywne urządzenia chłodzące Noctua, ze względu na wysoką wydajność, trwałość i niezawodność, należą do segmentu premium. Przedsiębiorstwo skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości i precyzji wykonania oraz bezpieczeństwie użytkowania. Wybrane wentylatory Noctua są wyposażone w specjalnie zaprojektowaną ramę AAO (z ang. advanced acoustic optimisation). Głównym zadaniem ramy wyposażonej w podkładki antywibracyjne jest tłumienie wszystkich, nawet najmniejszych wstrząsów i wibracji. Takie rozwiązanie bezpośrednio przekłada się na wydłużenie żywotności aktywnego chłodzenia.

Wentylatory Noctua – wysoka wydajność i niski poziom hałasu bez kompromisów

Urządzenia do aktywnego chłodzenia procesorów produkowane przez Noctua umożliwiają automatyczną lub ręczną konfigurację obrotów. Wybrane modele wentylatorów są wyposażone w dodatkowe adaptery, dzięki którym można łatwo i bezpiecznie ustawić wybraną liczbę obrotów wentylatora w trakcie jednej minuty jego pracy. Wszystkie urządzenia Noctua są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki którym wyróżniają się ponadprzeciętną żywotnością. Nie bez znaczenia jest również niski poziom hałasu emitowanego przez wentylatory. Nawet w przypadku pracy z maksymalną prędkością, urządzenia chłodzące Noctua są niezwykle ciche.

Pasty termoprzewodzące Noctua – doskonałe przewodzenia ciepła

W ofercie Noctua można także znaleźć wysokiej jakości pasty termoprzewodzące wyróżniające się jednym z najwyższych na rynku współczynników przewodzenia ciepła. Ponadto pasty Noctua nie korodują i gwarantują zachowanie właściwości termoprzewodzących przez wiele lat. W praktyce oznacza to ograniczenie częstotliwości wymiany pasty. Pasty Noctua są oferowane w strzykawkach ułatwiających precyzyjną aplikację. Niewielka końcówka sprawia, że dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc nie stanowi żadnego problemu. Pasty termoprzewodzące są dostępne w różnych wariantach pojemności opakowań. Kolejną ciekawą propozycją są specjalne chusteczki przeznaczone do czyszczenia i usuwania resztek taśm termoprzewodzących. Przygotowanie powierzchni styku radiatora np. z procesorem jest niezwykle istotne dla prawidłowego przewodzenia ciepła generowanego przez procesor. Chusteczki czyszczące są w pełni bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Można je wykorzystywać zarówno do czyszczenia CPU, jak i GPU, a także innych chipów. Dzięki szczelnemu opakowaniu, chusteczki zachowują swoje właściwości i odpowiedni poziom nasączenia substancjami aktywnymi przez bardzo długi czas.