Filtruj według
Cena
121 122
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Comsat HQ

COMSAT to polska firma rodzinna, która może poszczycić się ponad 30-letnią historią. Przedsiębiorstwo oferuje i dystrybuuje rozmaite rozwiązania z zakresu cyfrowej telewizji naziemnej. W ofercie COMSAT-u można znaleźć między innymi nowoczesne odbiorniki i dekodery, anteny, konwertery satelitarne, systemy transmisji sygnału telewizyjnego i wiele innych. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty COMSAT w atrakcyjnych cenach.

Ilość produktów: 1
Loading...

Dekoder DVB-T2 TE2080 HD H.265/HEVC Comsat

Odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej  w standardzie DVB-T  oraz w nowym standardzie  DVB-T2 H.265 HEVC . Dekoder jest wyposażony w  złącze SCART  (EURO) oraz w  złącze HDMI ,...
5.0 (1)
Indeks: DPM-20544
Indeks: DPM-20544
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 121,90 zł Cena 121,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

COMSAT: marka z tradycją

Historia marki COMSAT sięga aż 1989 roku, kiedy w lutym zarejestrowana została spółka ASTRA-TV, zajmująca się przede wszystkim importem sprzętu satelitarnego. Od tamtego czasu działalność firmy była systematycznie poszerzana, a przedsiębiorstwo wprowadziło do produkcji autorskie rozwiązania związane z odbiorem telewizji satelitarnej. COMSAT współpracował też z wieloma cenionymi sieciami handlowymi i dystrybutorami. Firma była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi odznaczeniami biznesowymi i konsumenckimi, takimi jak “Cyfrowy Super Produkt”. W 2014 roku marka obchodziła 25-lecie swojej działalności i przedstawiła odświeżoną wersję swojego logo, które funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu.

Oferta firmy COMSAT

Oferta COMSAT obejmuje szeroki wybór produktów i rozwiązań związanych z odbiorem naziemnej telewizji cyfrowej. W asortymencie firmy można znaleźć między innymi odbiorniki działające w systemach DVB-T i DVB-T2 obsługujące różne rozdzielczości obrazu, konwertery satelitarne LNB, anteny i filtry LTE czy systemy transmisji sygnału telewizyjnego dla FTTH. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się serwisem i konserwacją oferowanych przez siebie produktów, a także oferuje wsparcie i doradztwo dla swoich klientów. Użytkownicy sprzętu tej marki cenią sobie przyjazny, intuicyjny interfejs, wysoką jakość wykonania, niezawodność oraz praktyczność zastosowanych rozwiązań, a także dostępność dodatkowych funkcji ułatwiających korzystanie z urządzeń. Więcej informacji na temat działalności COMSAT oraz ich produktów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Jakie produkty COMSAT znajdziesz w Botland?

W naszej ofercie znajdziesz na przykład flagowy dekoder COMSAT DVB-T2 TE2080 HD H.265/HEVC. Jest to nowoczesne urządzenie przeznaczone do odbioru najnowszego standardu naziemnej telewizji cyfrowej, DVB-T2, który obowiązuje w naszym kraju od wiosny 2022 roku. Dekoder posiada wiele praktycznych funkcji, między innymi PVR z timerem, czyli możliwość nagrywania i odtwarzania wybranych programów telewizyjnych, Timeshift (stopowanie i wznawianie oglądania) czy opcję odtwarzania multimediów za pośrednictwem wbudowanego portu USB. Odbiorniki telewizyjne COMSAT podłącza się do telewizora za pośrednictwem standardowego złącza HDMI, dzięki czemu są kompatybilne z większością ekranów telewizyjnych dostępnych na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów COMSAT w naszym asortymencie.