Filtruj według
Cena
247 247
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Manfrotto

Manfrotto to włoskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji profesjonalnych akcesoriów fotograficznych. W asortymencie marki można znaleźć wiele wysokiej klasy elementów wyposażenia do studia fotograficznego i na plan filmowy, między innymi statywy foto i wideo, monopody, slidery, osprzęt oświetleniowy, torby, plecaki, filtry fotograficzne, a także wyposażenie VR, osprzęt do dronów czy akcesoria do kamer sportowych. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite produkty marki Manfrotto w atrakcyjnych cenach.

Ilość produktów: 1
Loading...

Statyw z głowicą kulową - czarny - Manfrotto Compact Light

Aluminiowy statyw Manfrotto Compact Light , charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i wagą pełnowymiarowych statywów. Seria Compact przeznaczona jest przede wszystkim dla...
Indeks: CYF-20587
Indeks: CYF-20587
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 247,00 zł Cena 247,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Manfrotto, jakość made in Italy

Manfrotto to legendarna już marka, której historia sięga lat 60. Pierwsze statywy i wysięgniki powstawały w garażu założyciela firmy, jednak przedsiębiorstwo szybko rozrosło się, a w połowie lat 70. było już uznanym producentem akcesoriów fotograficznych, który był ceniony w Europie i na całym świecie. Od tamtego czasu firma sukcesywnie powiększała swoją ofertę i obecnie oferuje ogromny asortyment produktów, który skierowany jest nie tylko do profesjonalnych fotografów oraz filmowców, ale również entuzjastów zajmujących się tymi dziedzinami hobbystycznie. Użytkownicy cenią produkty Manfrotto za wysoką jakość wykonania, ergonomię i estetyczny design, a także dużą trwałość oraz niezawodność.

Wyposażenie studia filmowego i pracowni fotograficznej

W ofercie Manfrotto dostępny jest ogromny wybór profesjonalnych elementów wyposażenia przeznaczonych do użytku w pracowniach fotograficznych oraz na planach filmowych. Wśród serii produktowych można znaleźć statywy do aparatów fotograficznych i kamer, gimbale, monopody, głowice foto i wideo, slidery, sterowniki obsługi zdalnej, kabury, torby, plecaki, futerały czy pokrowce, a także szereg przydatnych akcesoriów, na przykład adaptery, szybkozłączki i przejściówki. Oprócz tego w asortymencie Manfrotto dostępne są również nowoczesne akcesoria oświetleniowe i pozostałe elementy wyposażenia studia, między innymi namioty i stoły bezcieniowe, lampy i filtry do lamp, adaptery magnetyczne, tuby do pozowania oraz wiele innych produktów. Oferta obejmuje zarówno sprzęt przeznaczony dla osób profesjonalnie zajmujących się fotografią i filmowaniem, jak i dla hobbystów.

Akcesoria VR, osprzęt do kamer sportowych i wiele innych

W asortymencie marki Manfrotto można znaleźć również szeroką gamę produktów związanych z robieniem zdjęć i wideo na potrzeby VR, a także przydatnych podczas fotografowania i filmowania z użyciem kamer sportowych, smartfonów czy dronów. W kategorii VR dostępny jest duży wybór statywów 360°, wysięgników, wózków, głowic panoramicznych i podobnych akcesoriów. Natomiast użytkownicy smartfonów mogą wybierać spośród wysokiej klasy podstawek, uchwytów i statywów, które ułatwiają fotografowanie oraz robienie filmów z pomocą telefonu. W ofercie Manfrotto dostępne są też akcesoria do dronów, między innymi torby i plecaki, a także produkty przeznaczone do wykorzystania z kamerami sportowymi - w tym uchwyty, statywy i tyczki.