Filtruj według
Cena
34 50
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Citizen Systems

W dzisiejszym współczesnym świecie każdy chce natychmiastowych odpowiedzi i na wszystko. Obliczenia mogą być czasami skomplikowane. Aby uprościć każde obliczenie i otrzymać natychmiastowe wyniki, najprostszym rozwiązaniem jest użycie przenośnych kalkulatorów. Kalkulatory to urządzenie, które w dzisiejszych czasach można znaleźć w każdym gospodarstwie domowym. Na tym polu, pionierskie podejście reprezentuje marka Citizen Systems - uznany, wieloletni japoński producent kalkulatorów elektronicznych.

Ilość produktów: 2
Loading...

Kalkulator biurowy Citizen SDC-810NR

Kalkulator z 10-cyfrowym wyświetlaczem. Posiada możliwość obliczania procentów oraz trzy klawisze pamięci. Kalkulator w kolorze czarnym , posiada stale pochylony wyświetlacz....
5.0 (1)
Indeks: MOF-20953
Indeks: MOF-20953
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 34,90 zł Cena 34,90 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Kalkulator Biurowy Citizen SDC-444S

Kalkulator Citizen model SDC-444S z 12-cyfrowym wyświetlaczem. Posiada możliwość obliczania procentów, logarytmów dziesiętnych, pierwiastka kwadratowego. Kalkulator w kolorze...
5.0 (2)
Indeks: MOF-20954
Indeks: MOF-20954
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 49,90 zł Cena 49,90 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Kalkulatory Citizen - proste w użyciu i wszechstronne

Kalkulator to urządzenie, które wykonuje operacje arytmetyczne na liczbach. Jest to w istocie prosty komputer, który jest przeznaczony stricte do wykonywania różnych obliczeń arytmetycznych, zarówno do celów dydaktyczno-edukacyjnych, jak i przy opracowywaniu obliczeń finansowych i naukowych. Najprostsze kalkulatory mogą wykonywać tylko dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Bardziej zaawansowane kalkulatory mogą obsługiwać bardziej złożone obliczenia, takie jak operacje wykładnicze, pierwiastki, logarytmy, funkcje trygonometryczne i funkcje hiperboliczne. Citizen to znana marka i pionier w tworzeniu kalkulatorów z innowacyjną technologią. Promują doskonałość i kreatywność z głęboko zakorzenionym szacunkiem dla rzemiosła. Przez długi czas służyły jako doskonały przykład tego, jak marka stara się czynić świat i jego otoczenie lepszym miejscem. Kalkulator jest bardzo ważny i służy do obliczania. Są to najlepsze urządzenia, aby zmniejszyć złożoność rozwiązywania problemów i do szybkiej nauki przedmiotów u uczniów, kalkulator może być używany w szkołach i na uczelniach. Możesz uzyskać dokładne obliczenie liczby, korzystając z dobrej jakości kalkulatora, takiego jak właśnie kalkulator marki Citizen. Kalkulatory Citizen mają bardzo duże i czytelne wyświetlacze, a ich gładkie przyciski zapewniają łatwość i wygodę użycia. Ich wszechstronność sprawia, że są one bardzo przydatne w różnych rodzajach obliczeń.

Dodawanie, odejmowanie i nie tylko - klawisze funkcyjne w kalkulatorach Citizen

Oprócz podstawowych klawiszy numerycznych od 0 do 9 oraz klawiszy umożliwiających wykonywanie podstawowych działań w postaci dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia i obliczania pierwiastka kwadratowego, kalkulatory Citizen posiadają również klawisze uruchamiające funkcje specjalne, pomocne przy wykonywaniu innych, bardziej złożonych obliczeń. Do niektórych klawiszy funkcji specjalnych w kalkulatorach Citizen zaliczamy:

 • ON/AC - włączenie zasilania i kasowanie zawartości pamięci;
 • CE/C - kasowanie liczby na wyświetlaczu;
 • MR - wczytywanie zawartości pamięci;
 • MC - kasowanie zawartości pamięci;
 • Przełącznik trybu zaokrąglania;
 • MU - przyrost/obniżka cen;
 • M- - wprowadzanie do pamięci liczby z ujemnym znakiem;
 • M+ - wprowadzanie do pamięci liczby z dodatnim znakiem.