Filtruj według
Cena
9 10
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki GP Batteries

Gold Peak Industries to współcześnie jeden z największych producentów baterii, akumulatorów i akcesoriów do nich w skali Świata. Firma dostarcza szeroką gamę produktów do użytku konsumenckiego oraz dla producentów OEM i wiodących firm specjalizujących się w technologiach zasilania bateryjnego, a także na rynki detaliczne pod marką GP Batteries. Grupa prowadzi działalność na całym świecie. Baterie tej marki są używane do produkcji urządzeń mobilnych, np. tabletów i smartfonów, samochodów elektrycznych, skuterów i hulajnóg elektrycznych i wielu innych aplikacji, gdzie wymagane jest dostarczenie zasilania w sposób niezależny od gniazdka elektrycznego.

Ilość produktów: 1
Loading...

Bateria alkaliczna LR1 / LR01 / N / E90 / 910A 1,5V GP Super - 2szt.

Bateria alkaliczna LR01 (LR1 / N / E90 / 910A) o nominalnym napięciu wynoszącym  1,5 V . Zapewnia długie działanie urządzeniom elektronicznym. Baterie znajdują zastosowanie jako...
5.0 (1)
Indeks: BAL-21122
Indeks: BAL-21122
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 9,90 zł Cena 9,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

GP - baterie niklowo-wodorkowe i alkaliczne

GP Batteries to producent słynący z wysokiej jakości rozwiązań technicznych w zakresie przenośnych źródeł zasilania w napięcie stałe. W skład gamy produktów firmy GP Batteries wchodzą m.in. baterie NiMH i alkaliczne. Konstrukcja tych baterii została tak zaprojektowana, aby baterie mogły dawać wysoką gęstość energii przez cały czas ich użytkowania. Baterie niklowo-wodorkowe (NiMH) wykazują nawet dwukrotnie wyższą pojemność względem baterii niklowo-kadmowych (NiCd) w tym samym rozmiarze. Technologia struktury elektrolitu stosowana w bateriach GP sprawia, że znakomicie nadają się one do urządzeń o dużym poborze prądu, zarówno w trybie ciągłym, jak i impulsowym. Nie zapomniano również o aspekcie bezpieczeństwa - oprócz wysokiej trwałości i przydatności do użycia, baterie GP są tak projektowane i wytwarzane, aby ich obudowa była idealnie zabezpieczona przed rozszczelnieniem, dzięki czemu nie ma nawet najmniejszego ryzyka potencjalnego wycieku elektrolitu. Baterie GP bardzo dobrze zachowują swoje parametry nawet przy głębokim rozładowaniu. Zakres zastosowań obejmuje przenośne urządzenia elektroniczne dla przemysłu, przenośną aparaturę elektromedyczną, a także oświetlenie awaryjne.

Baterie GP z serii Ultra i Ultra Plus

Z myślą o zastosowaniu w urządzeniach przenośnych przeznaczonych do pracy ciągłej w sposób długotrwały, GP Batteries posiada w swojej ofercie produktów baterie z serii Ultra i Ultra Plus. W porównaniu do standardowych baterii cynkowo-chlorkowych, baterie te charakteryzują się do 50 razy większą wydajnością, a ich trwałość sięga nawet do 10 lat. Dzięki zastosowaniu technologii alkalicznej, baterie GP Ultra i Ultra Plus to bardzo dobry wybór jako źródło zasilania dla urządzeń o dużym poborze prądu, zarówno w trybie przejściowym, jak i ciągłym.

Baterie GP z serii ReCyko+ i ReCyko+ Pro

Baterie GP z serii ReCyko+ i ReCyko+ Pro działają do 5x dłużej w odróżnieniu od standardowych baterii alkalicznych oraz zachowują do 85% swojej pierwotnej pojemności po roku przechowywania. Rozwój technologii ogniw i baterii to nie tylko zapewnienie jak najlepszych osiągów i parametrów na długi czas. Długa żywotność baterii to także bardzo korzystne podejście do kwestii ochrony środowiska. W odróżnieniu od standardowych baterii cynkowo-węglowych jednorazowego użytku, baterie z serii ReCyko+ i ReCyko+ Pro mogą być ładowane wielokrotnie, nawet do 1000 cykli ładowania do pełnej pojemności.