Filtruj według
Cena
999 999
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki IME3D

IME3D to przedsiębiorstwo założone w 2011 roku. Zakres prac obejmowanych przez działalność przedsiębiorstwa IME3D obejmuje szeroko rozumiane prace badawczo-rozwojowe pod kątem technologii druku 3D, również z wprowadzeniem dzieci w ten świat. Przewodnią myślą projektu IME3D, jest odkrywanie i dostosowywanie technologii druku 3D z myślą o najmłodszych użytkownikach. Firma IME3D ma na koncie ponad 30 patentów z dziedziny druku 3D, a w 2019 roku wchłonęła firmę Panowin, która słynie z długoletniego doświadczenia w pracach badawczo-rozwojowych druku 3D.

Ilość produktów: 1
Loading...

IME3D X-KIT - robot edukacyjny - do druku 3D

Zestaw składający się podstawowych elementów do budowy robota edukacyjnego , który znajdzie zastosowanie zarówno w środowisku domowym jak i w placówkach edukacyjnych. X-KIT...
Indeks: EDD-21206
Indeks: EDD-21206
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 999,00 zł Cena 999,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Rozwój projektu IME3D na przestrzeni lat

Początki projektu IME3D sięgają roku 2015, kiedy to firma powstała jako przedsiębiorstwo o charakterze proedukacyjnym. Oficjalnie w następnym roku, firma była znana jako National Software Enterprise, a pod koniec tego samego roku, współpracowała już z ponad 200 placówkami dydaktycznymi. W 2017 roku firma National Software Enterprise zyskała nowego istotnego strategicznie partnera do współpracy, tj. Autodesk - lidera wśród twórców oprogramowania CAD dla inżynierów, które umożliwia zaawansowane projektowanie. W 2018 roku National Software Enterprise staje się producentem zabawek 3D, tworząc serię IME3D Kid. W tym samym roku, przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na National High Tech Enterprise i rozpoczyna współpracę z firmą Nanjing Research Institution of Additive Manufacturing co. LTD zlokalizowaną w Szanghaju. W 2020 roku IME3D wydaje zestaw edukacyjny X-KIT.

Zestaw edukacyjny X-KIT od IME 3D

Zestaw edukacyjny X-KIT od IME3D to znakomity sposób na wtajemniczenie dzieci w technologię druku 3D. Zestaw jest wspomagany przez aplikację mobilną, która umożliwia zaprogramowanie robota. Elementy składowe do budowy robota, zaprojektowane przy pomocy dedykowanej aplikacji mobilnej, mogą zostać wydrukowane przy pomocy dowolnej drukarki 3D. Aplikacja mobilna X-KIT posiada wgrane domyślne parametry, dzięki którym elementy są perfekcyjnie odmierzone, ale w dalszym ciągu daje możliwość zaprojektowania własnych elementów od zera.