Filtruj według
Cena
159 4299
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Vex Robotics

Robotyka to nie tylko przyszłość, to także teraźniejszość. Zapoznając studentów z programowaniem, czujnikami i automatyzacją, doskonalą oni krytyczne umiejętności myślenia obliczeniowego potrzebne do odniesienia sukcesu zarówno w sile roboczej XXI wieku, jak i w życiu codziennym. Oprócz zasad nauki i inżynierii, rozwiązania VEX Robotics zachęcają do kreatywności, pracy zespołowej, przywództwa, pasji i rozwiązywania problemów w grupach. Dlatego VEX angażuje się w rozwój edukacji robotycznej jako liderzy w dziedzinie STEAM, ułatwiając jej wdrażanie i będąc przy tym Twoim partnerem!

Ilość produktów: 7
Loading...

VEX Akumulator NiMH 3000mAh 7.2V

Dodatkowy akumulator NiMH o  większej pojemności - 3000 mAh , przeznaczony do zasilania robotów VEX.
Indeks: ROB-00874
Indeks: ROB-00874
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 159,00 zł Cena 159,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

VEX Classroom Lab Kit

Zestaw edukacyjny w skład którego wchodzą: części mechaniczne, napędy (silniki DC i serwa), czujniki oraz centralny moduł sterujący (mikrokontroler z rdzeniem Cortex M3). 
Indeks: ROB-00873
Indeks: ROB-00873
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 4 299,00 zł Cena 4 299,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

VEX Oprogramowanie RobotC

Środowisko pozwala na tworzenie oprogramowania w klasycznym języku ANSI C.  Zintegrowany debugger pozwala na pracę krokową linia po linii. 
Indeks: ROB-00877
Indeks: ROB-00877
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 399,00 zł Cena 399,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

VEX Zestaw czuników

Rozszerzony zestaw czujników daje możliwość zapoznania się z układami wykorzystywanymi w projektach przemysłowych.
Indeks: ROB-00878
Indeks: ROB-00878
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 509,00 zł Cena 509,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

VEX Wyświetlacz LCD

Wyświetlacz pozwala na podgląd danych, które są dostarczane w czasie rzeczywistym ze stworzonej konstrukcji.
Indeks: ROB-00879
Indeks: ROB-00879
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 279,00 zł Cena 279,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

VEX Kamera

Kamera pozwala przesyłać, poprzez sieć bezprzewodową, dźwiek i kolorowy obraz do odbiornika. 
Indeks: ROB-00875
Indeks: ROB-00875
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 419,00 zł Cena 419,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

VEX Oprogramowanie easyC

Środowisko pozwala na tworzenie oprogramowania w systemie drabinkowym oraz klasycznym języku ANSI C.
Indeks: ROB-00876
Indeks: ROB-00876
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 399,00 zł Cena 399,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Roboty edukacyjne rozwijające liczne umiejętności i kompetencje

Dawanie uczniom rzeczywistych możliwości wyboru w klasie poprzez edukacyjną robotykę może zwiększyć ich zaangażowanie i motywację, pozwolić im wykorzystać swoje mocne strony i umożliwić im zaspokojenie potrzeb edukacyjnych. Robotyka edukacyjna pomaga uczniom poczuć autonomię, możliwości i pokrewieństwo. Uczniowie czują się dzięki temu autonomiczni, gdy rozumieją zadanie, szczególnie jeśli zadania są zgodne z ich wartościami, zainteresowaniami i celami. Nabywają nowe kompetencje: Uczniowie czują się kompetentni, gdy wierzą, że wiedzą, co zrobić, aby odnieść sukces i czują się zdolni do radzenia sobie z wyzwaniami. Uczniowie mają poczucie pokrewieństwa wynikającego z bliskości z ludźmi lub poczucia przynależności do grupy

W myśl filozofii STEAM

Studiowanie robotyki edukacyjnej zapewnia szeroką gamę możliwości uczenia się, ponieważ jej warunkiem wstępnym jest STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka). Robotyka jest zawsze interdyscyplinarna w sposób namacalny i odpowiedni dla studentów. Studenci zdobywają zrozumienie i wiedzę poprzez łączenie pojęć z każdej z domen STEAM. Zajęcia związane z robotyką wymagają od uczniów współpracy, myślenia obliczeniowego, rozwiązywania problemów i wprowadzania innowacji – to podstawowe umiejętności uczniów XXI wieku, a ostatecznie specjalistów XXI wieku. Studiowanie robotyki edukacyjnej zapewnia szeroką gamę możliwości uczenia się, ponieważ jej warunkiem wstępnym jest STEAM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Robotyka jest zawsze interdyscyplinarna w sposób namacalny i odpowiedni dla studentów. Studenci zdobywają zrozumienie i wiedzę poprzez łączenie pojęć z każdej z domen STEAM. Zajęcia związane z robotyką wymagają od uczniów współpracy, myślenia obliczeniowego, rozwiązywania problemów i wprowadzania innowacji – to podstawowe umiejętności uczniów XXI wieku, a ostatecznie specjalistów XXI wieku.

Oprogramowanie VEXcode

Od szkoły podstawowej po studia, VEXcode to środowisko kodowania, które spotyka uczniów na ich poziomie. Intuicyjny układ VEXcode umożliwia uczniom szybkie i łatwe rozpoczęcie pracy. VEXcode jest spójny we wszystkich blokach i tekście, we wszystkich VEX IQ i VEX V5. W miarę postępów w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum nigdy nie muszą uczyć się różnych bloków, kodu lub interfejsu paska narzędzi. Dzięki temu uczniowie mogą skupić się na tworzeniu za pomocą technologii, a nie próbować poruszać się po nowym układzie. VEXcode pozwala uczniom szybko i łatwo rozpocząć programowanie. VEXcode jest spójny dla Blocks, Pythona, C++ i wszystkich marek VEX. Gdy uczniowie przechodzą do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, nigdy nie muszą ponownie uczyć się nowego środowiska kodowania. Dzięki temu uczniowie mogą skupić się na tworzeniu za pomocą technologii Blockly, C++ czy Python.