Filtruj według
Cena
3999 3999
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Nebra

Nebra to firma produkująca wysokiej klasy sprzęt, który jest przystosowany do zastosowań przemysłowych oraz do rozwiązań z sektora IoT (Internet of Things). Marka powstała w Wielkiej Brytani, posiada już wieloletnie doświadczenie i cieszy się znakomitymi opiniami wśród klientów. Warto także zwrócić uwagę na znakomity stosunek ceny do jakości. Produkty o ponadprzeciętnej wytrzymałości przystosowane są do pracy w trudnych warunkach przemysłowych, takich jak fabryki czy magazyny.

Ilość produktów: 1
Loading...

Bramka sieciowa LoRaWAN 868MHz - Nebra HNT Indoor Hotspot Helium Miner - koparka Helium - wersja Rock Pi

Wewnętrzna bramka sieciowa LoRaWAN Nebra HNT , jest kompatybilna z siecią Helium. Urządzenie stworzone zostało z myślą o kopaniu kryptowaluty Helium . Każdy może dołączyć do...
Indeks: NEB-20918
Indeks: NEB-20918
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 3 999,00 zł Cena 3 999,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Nebra

Nebra to marka, która produkuje sprzęt wykorzystywany obecnie wielu krajach w dużych fabrykach, halach czy magazynach. Firma pochodzi z Wielkiej Brytani i zajmuje się wytwarzaniem wysokiej klasy produktów przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oznacza to przede wszystkim, że sprzęt często posiada dużą odporność na wysoki stopień zanieczyszczenia powietrza, wysoką wilgotność czy temperaturę. Przygotowany jest do znacznie dłuższej i intensywniejszej pracy niż w przypadku wykorzystanie przez domowego użytkownika. Oferowane urządzenia to przede wszystkim sprzęt z dziedziny elektroniki zgodnej z ideologią IoT.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi specjalne narzędzie, dzięki któremu będziesz w stanie optymalnie kopać kryptowalutę o nazwie Helium. To bramka sieciowa LoRa WAN, która pracuje w częstotliwościach 868 MHz (zgodne z EU868, IN865, RU864). To rodzaj hotspota, który opiera swoje działania na popularnym Rock Pi, pobiera zaledwie 15 W energii. W zestawie użytkownik otrzymuje antenę LoRa 3 dBi, antenę WiFi, dopasowany zasilacz USB typu C (o napięciu 12 V i prądzie 2,5 A), przewód Ethernetowy. W cenie zawiera się także opłata aktywacyjna hotspotu (wartość 40 $) oraz opłatę za ustawienie lokalizacji hotspotu (10 $). Sprzęt od firmy Nebra zawsze jest kompletny, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością i doskonale przemyślanym projektem.