Filtruj według
Cena
289 289
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Popp

Produkty marki POPP charakteryzują się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Firma posiada doświadczenie nabyte w ciągu ponad 90 lat działalności. Obecnie produkuje nowoczesne komponenty przeznaczone do zastosowania w systemach inteligentnych budynków. W naszej ofercie znajdziesz między innymi produkty takie jak inteligentne głowice termostatyczne - wykorzystując algorytmy uczące się urządzenie z czasem coraz lepiej dostosowuje stopień otwarcia zaworu w zależności od temperatury. Sprzęt od firmy POPP wykorzystuje najnowsze technologie, które nie tylko zwiększają wygodę mieszkańców, ale przede wszystkim przyczyniają się do znacznych oszczędności energetycznych.

Ilość produktów: 1
Loading...

Inteligentna głowica termostatyczna ZigBee - POPP POPZ701721

Inteligentna głowica termostatyczna marki Popp do grzejnika. Elektroniczna głowica zasilana dwiema bateriami AA, komunikuje się z wykorzystaniem standardu ZigBee 3.0....
5.0 (1)
Indeks: ZWV-20612
Indeks: ZWV-20612
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Cena podstawowa 289,00 zł Cena 289,00 zł
  • Darmowa dostawa

POPP Botland

Firma Popp to marka, która posiada ponad dziewięćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji niezawodnych urządzeń elektronicznych, które charakteryzują się znakomitym stosunkiem jakości do ceny oraz wysoką jakością wykonania. Producent pochodzi z Niemiec i znany jest między innymi z wprowadzenia technologii Z-Wave do Europy. Obecnie POPP zajmuje się dostarczaniem praktycznych rozwiązań sprzętowych przeznaczonych do bezprzewodowych systemów inteligentnego domu. Firma POPP została założona w 1930 roku przez Heinricha Poppa w Niemczech. Początkowo specjalizowała się w produkcji oraz dystrybucji bezpieczników, zacisków, opraw do oświetlenia czy gniazd. W miarę rozwoju, w asortymencie pojawiały się nowe rodzaje produktów, takich jak przełączniki światła czy wtyczki. Dzięki dbaniu o wysoką jakość oferowanych urządzeń firma dorobiła się opinii producenta, który za stosunkowo niewielkie kwoty dostarcza sprzęt wysokiej klasy.

Co dzisiaj oferuje POPP

Ostatnie lata to czas, kiedy firma POPP wprowadziła na rynek kolejne produkty, które cieszą się uznaniem i dużą popularnością wśród klientów. Chodzi między innymi o urządzenia takie jak energetycznie autonomiczne stacje pogodowe Z-Wave albo zasilane energią słoneczną syreny zewnętrzne. Warto także zauważyć, że również dzięki tej marce w 2020 roku na rynek trafił pierwszy moduł wtykowy Zigbee przeznaczony dla popularnej płytki Raspberry Pi. W naszej ofercie znajdziesz między innymi inteligentną głowicę termostatyczną, która współpracuje z systemami inteligentnego domu. Z łatwością będziesz mógł sterować temperaturą w danym pomieszczeniu z dowolnego miejsca na Ziemii, urządzenie rozpozna otwarcie okna (nagłą i gwałtowną zmianę mierzonej temperatury) i odpowiednio zareaguje, a dzięki wbudowanym algorytmom uczącym z czasem będzie jeszcze lepiej przystosowane do danego pomieszczenia.