Filtruj według
Cena
15990 15990
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Zmorph

Zmorph S.A. to polska marka pochodząca z Wrocławia. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy drukarek 3D i frezarek CNC przeznaczonych do użytku w celach edukacyjnych, prototypowania oraz zastosowania przemysłowego. Urządzenia Zmorph charakteryzują się przemyślanym projektem, perfekcyjnym wykonaniem i nowoczesnym designem, a także dostępnością wielu przydatnych funkcji. W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie produkty Zmorph jak wielofunkcyjna drukarka Zmorph FAB z zestawem akcesoriów.

Ilość produktów: 1
Loading...

Drukarka 3D - Zmorph Lab z zestawem akcesoriów

Drukarka 3D polskiego producenta Zmorph . Urządzenie o innowacyjnej konstrukcji, wyposażone zostało w zamkniętą komorę roboczą z systemem filtracji HEPA / Carbon . Komora...
Indeks: ZPH-20617
Indeks: ZPH-20617
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 15 990,00 zł Cena 15 990,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Zmorph Botland - Sklep dla robotyków

Zmorph S.A. to polskie przedsiębiorstwo, które powstało blisko dziesięć lat temu we Wrocławiu. Firma zajmuje się przede wszystkim tworzeniem najwyższej klasy urządzeń drukujących 3D oraz drukarek 3D z funkcją frezarki CNC. Rozwiązania Zmorph znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle i inżynierii podczas projektowania, prototypowania oraz wdrażania nowych urządzeń i produktów. Ponadto firma jest uczestnikiem prestiżowego rządowego programu “Laboratoria przyszłości”, dzięki czemu zakup tworzonych przez Zmorph drukarek 3D na cele edukacyjne może być objęty nawet stuprocentowym dofinansowaniem od państwa. Priorytetem przedsiębiorstwa jest nieustanny rozwój i podnoszenie poprzeczki, czego dowodem może być chociażby wyraźnie zaznaczona obecność drukarek Zmorph na światowym rynku - produkty marki są wykorzystywane już w 32 krajach na wszystkich kontynentach.

Jakie produkty Zmorph znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym asortymencie dostępne jest między innymi innowacyjny zestaw Zmorph Lab z urządzeniem drukującym oraz pakietem przydatnych akcesoriów. Zmorph FAB to nowoczesny sprzęt łączący w sobie możliwości zaawansowanej drukarki 3D pracującej w technologii FDM z cechami charakterystycznymi dla zabawek i urządzeń edukacyjnych. Drukarka Zmorph posiada zamkniętą komorę roboczą z przezroczystymi ściankami, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna w użytkowaniu, jednocześnie pozwalając na obserwowanie działania urządzenia podczas pracy. Sprzęt współpracuje z decydującą większością materiałów filamentowych dostępnych na rynku, między innymi PLA, ABS, HIPS, ASA, PET, TPE czy PVA. Drukarka jest zgodna z wymaganiami państwowego programu “Laboratoria przyszłości”, dzięki czemu placówki edukacyjne wnioskujące o dofinansowanie mogą otrzymać nawet sto procent środków na jej zakup.