Filtruj według
Cena
2295 3599
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Kywoo3D

Drukarki 3D Kywoo3D to sprawdzony sprzęt, który doskonale nada się na rozpoczęcie swojej przygody z technologią druku przestrzennego. Do ich produkcji stosuje się dobrej klasy materiały, które zapewniają im doskonałą stabilność, umożliwiając tym samym osiąganie wysokiej prędkości roboczej. Na uwagę zasługują także zaawansowane komponenty składowe, w jakie wyposażane są drukarki 3D Kywoo3D. Są to między innymi 32-bitowe płyty główne oraz ciche silniki krokowe zapewniające precyzję i świetne warunki pracy.
Ilość produktów: 2
Loading...

Drukarka 3D - Kywoo3D Tycoon IDEX

Drukarka 3D, której producentem jest firma Kywoo3D. Wyróżnikiem modelu Tycoon IDEX jest podwójna głowica drukująca , pozwalająca na druk dwoma rodzajami filamentów w czterech...
Indeks: KYO-19626
Indeks: KYO-19626
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 3 599,00 zł Cena 3 599,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Drukarka 3D - Kywoo3D Tycoon

Drukarka 3D, której producentem jest Kywoo3D. Pole robocze urządzenia ma wymiary 240 x 240 x 230 mm . Produkt posiada funkcję automatycznego poziomowania stołu, precyzyjny...
Indeks: KYO-19627
Indeks: KYO-19627
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 295,00 zł Cena 2 295,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Drukarki 3D Kywoo3D zrodziły się z zamiłowania to technologii

Celem Kywoo3D od zawsze było stworzenie uniwersalnej drukarki 3D, z której będą mogli korzystać zarówno hobbyści, jak i profesjonaliści. Dlatego też sprzęt tej marki budowany jest z myślą o możliwości osiągnięcia jak największej precyzji druku, która będzie w stanie konkurować z czołowymi producentami na rynku. Aby zrealizować tak ambitne postanowienie, drukarki 3D Kywoo3D produkowane są z wysokiej jakości stali, dbającej o to, aby forma urządzenia w żaden sposób się nie wyginała. Co ciekawe, drukarki 3D Kywoo3D wyposażone są w podwójną oś Z i w pełni ramową konstrukcję suwnicy. W efekcie możliwe jest zwiększenie dokładności wydruków aż o 30% w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami dostępnymi w sprzedaży. Solidny stelaż doskonale tłumi także wszelkie wibracje, zwiększając kulturę pracy drukarki 3D i eliminując problem wobblingu.

Prosta i intuicyjna obsługa, czyli drukarki 3D Kywoo3D w praktyce

Obsługa drukarki wcale nie musi być skomplikowana, o czym najlepiej świadczą urządzenia marki Kywoo3D. Ich producent postawił na przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika dostępny w kilku językach do wyboru. Za sterowanie sprzętem odpowiada kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości. Menu składa się z szeregu ikonek, które sprawiają, że obsługa drukarki 3D Kywoo3D jest niezwykle intuicyjna. Producent zadbał także o wygodę korzystania ze swoich urządzeń, dlatego wyposażył je w moduł łączności Wi-Fi. Dzięki temu drukarki 3D Kywoo3D można podłączyć z komputerem i przesyłać bezprzewodowo pliki bezpośrednio ze slicera, unikając konieczności ręcznego przerzucania ich na kartę microSD. Dodatkowo łączność Wi-Fi umożliwia monitorowanie sprzętu w czasie rzeczywistym i zdalne nadzorowanie jego parametrów, co szczególnie przydaje się podczas prowadzenia farm drukarek 3D.

Drukarki 3D Kywoo3D mają świetny stosunek ceny do możliwości

Kupując urządzenia marki Kywoo3D, otrzymuje się kompleksowo wyposażone sprzęty, które potrafią poradzić sobie z praktycznie każdym zadaniem. Drukarki 3D Kywoo3D opuszczają fabrykę z zamontowanym czujnikiem filamentu, informującym o wszelkich nieprawidłowościach związanych z używanym aktualnie materiałem. Jeśli podczas pracy urządzenia skończy się filament lub dojdzie do jego samoistnego przerwania, to układ automatycznie zatrzyma pracę drukarki 3D Kywoo3D bez uszkadzania drukowanego elementu. Po naprawieniu problemu można wznowić działanie sprzętu i kontynuować drukowanie. Drukarki 3D Kywoo3D wyposażone są także w 32-bitowe płyty główne sprzężone z cichymi silnikami krokowymi. Takie połączenie zapewnia wysoką precyzję, minimalizując jednocześnie ilość emitowanych dźwięków. Na pochwałę zasługują również zasilacze, które montuje się w drukarkach 3D Kywoo3D. To sprawdzone konstrukcje posiadające wbudowane zabezpieczenia termiczne, dzięki czemu niemal całkowicie wyeliminowane jest ryzyko samozapłonu sprzętu.